Джерело
🍄✙ вінницький психопат ✙🍉 #УкрТг | я, насправді, теж про це думав неоднократно минувші тижні, що як би та...
604 Охват/переглядів
2025-04-29 23:17
Повідомлення №10337
я, насправді, теж про це думав неоднократно минувші тижні, що як би там не було, а Україна це все ж таки функціонуюча держава зі своїми інституціями, масштаби яких насправді вражають. банально їдучи вулицею що в Києві, що в своєму містечку я можу спостерігати по-перше працюючу інфраструктуру, роботу комунальних служб, дорожників, залізниці, пожежних, армії тощо. у кожної з цих структур є внутрішні усталені зводи правил та плани дій на різні ситуації, написані розумними людьми. навіть зіштовхуючись поверхнево з названими установами та шляхом незамислуватих роздумів можна дійти хоча б примарного уявлення про те, наскільки все це комплексний механізм що порізну, що тим паче в сукупності.задумайтеся скільки речей в своєму повсякденному житті ви приймаєте за дане і що все це змогло встояти під викликами революції, розпалу війни, міжвоєнного періоду, та власне повномасштабної уже 3-річної війни. звісно не ідеально, але тим не менш я вважаю це чудо, що все це взагалі продовжує стало функціонувати та еволюціонувати, і що ми схильні це недооцінювати. власне я тому і люблю подорожі та спілкуватись з різними людьми, бо це дещо привідкриває завісу того, наскільки багатогранний навколо світ і що ми в ньому живемо під своїм стягом, зі своєю культурою та працюючою державою