Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🍄✙ вінницький психопат ✙🍉 #УкрТг
Додано 19 сер 2021

🍄✙ вінницький психопат ✙🍉 #УкрТг

@LePindos
Кількість підписників: 1 666
Фото: 7,010
Відео: 1,680
Посилання: 2,190
Опис:
Coldness be my thot instagram.com/elijahlamoon base.monobank.ua/EBxdJNuW7V9kUE

👥 Кількість підписників

1 666
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -3
Середній/Місяць:: -7

👁️ Середній перегляд на повідомлення

412
Середній/День:: 511
Середній/Тиждень:: 343
ERR: 24.73%

📊 Кількість повідомлень на день

3.8
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 2.3
Середнє за день: 3.8

Історія змін назви

🍄✙ вінницький психопат ✙🍉 #УкрТг 2022-12-07
🍄 вінницький психопат 🍉 2022-05-24

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

38. Жива. Зараз це розкіш.Літо планую провести більше в Києві без виїздів (які зараз не особливо щось дають без задавнених рішень нагорі, окрім чергового шансу потрапити під дрон, а це було і не раз) і впорядкувати ряд речей планів, зокрема:* Створити ГО, яка дасть змогу розширювати компетенції та об’єднуватися з однодумцями, посилюючи один одного.* Розширити юридичну допомогу та захист прав військових, їхніх близьких, громадян з Оболоні та всіх інших.* Зробити підсумки до 7 років служби у ВРУ (сприймаю це радше як варіант служби). Зокрема підсумувати результати опіки та відповідальності за Оболонь.* Зібрати докупи різні пропозиції, ідеї, які дарувала роками комітетам, Кабміну, ОП та зареєструвати кілька законопроєктів мрії як мінімум для історії, якщо вже у владі такі нерішучі чи втомлені до назрілих змін — про СБУ, військову реформу, службу тощо.* Реєструвати і наполягати надалі!* Опанувати роботу з ШІ, зокрема з локальними моделями задля безпеки та конфіденційності наших з вами даних.* Нарешті запустити YouTube канал.* Створити сайт.* Опублікувати підсумки, ідеї, плани на сайті. Налагодити там зворотній звʼязок. * Навчитися керувати дроном.* Відновити навички з такмеду.* Освоїти якісно свою особисту зброю, подаровану свого часу Будановим.* Стабілізувати вагу та навчитися стабільно бігати.* Розібратися з особистим хоч трохи.* Розібратися зі своїм візуальним стилем.* Малювати!* Перезапустити Instagram про побут без політики.* Ще ряд речей.Все це для того, щоб підлатати дещо виснажений дах і стати ще ефективнішою в захисті ваших інтересів, стійкості попри розвиток колапсу навколо. Боротись за стратегію!І добити Сирського (не фізично).А це все для української держави і нас усіх.Слава Україні! Слава нації!Люблю вас.
З моїм психічним здоров'ям буде все добре. Застрелиться секція S1 в повному складі. Вже зараз адміністрування цієї хуєти викликає психічні розлади. Тепер младореформатори вигадають ще тридцять три класифікатора, щоб правильно точно ні в кого не вийшло, а якщо в кого щось вийшло, то приїде перевірка й заставила повертати. В вижений від інстаграму мозок керманичів комерсостанського айтібабве шоубизоконго не може вміститися концепція, що люди дезертують/виконують бойові завдання підвищеного ризику не тому що їм за це платять мало/багато. Це не йобана контора, ми не оаертаймимо. Йде йобана всенародна війна. Й в цій війні більша частина людей, що можуть отримати ці бабки (це, насправді, доволі мало в абсолютних цифрах) не будуть мотивуватися тим, що якщо вони сьогодні, блядь, проведуть прд, їм за це заплатять +10к. Люди блядь не рахують цю хуйню. Вони просто хочуть, щоб коли вони виконали бойове завдання й повернулися, вони не відчули що їм сцить держава на п'ятак. Або ще не виконали, а тільки готуються до виконання. Поки що це відчуття не зникає, й з кожною такою новиною в чомусь стає тільки гірше. Бо всі ці тридцять три шари дебільних категорій додаткової винагороди робиться від комерсівського жлобства – щоб щось комусь випадково не переплатити. https://t.me/Tsaplienko/92645
Літо вже не за горами, а на позиціях із водою буває важко. Захід на позицію та вихід з неї - складний і, скажімо так, тривалий процес. Не завжди можна вийти вчасно, а іноді взагалі неможливо вийти у хоч якісь притомні строки.Тому, будь ласка, подумайте про те, щоб мати із собою невеликий портативний індивідуальний фільтр для води. Їх зараз безліч: LifeStraw, Sawyer, Platypus та інші. Вони легкі, близько 60 грам, відносно недорогі від 1000 до 3000+ гривень, дуже компактні та можуть відфільтрувати тисячі літрів води.Більшість таких фільтрів очищують воду за допомогою мембранних мікрофільтрів. В середині фільтра є велика кількість дуже тонких порожнистих волокон або мікропориста мембрана. Вода проходить крізь ці мікроскопічні пори, а все, що більше за них, залишається зовні. Тобто фільтр працює як дуже дрібне сито, тільки на мікроскопічному рівні.Такі мембрани зазвичай затримують бактерії, найпростіших паразитів, личинки, частинки бруду, мул, пісок, органічні домішки та мікропластик. Зокрема вони можуть прибирати з води кишкову паличку, сальмонелу, лямблії та інші небезпечні мікроорганізми, які часто трапляються у природних або забруднених джерелах води.Але є важливий момент: більшість таких польових фільтрів не прибирають віруси, солі важких металів, хімічні забруднення, паливо, мастило чи отруйні речовини. Тому не варто фільтрувати воду з місць, де є явне хімічне забруднення, розливи пального, мастила, трупи свинособак, залишки боєприпасів або дуууже підозрілий запах. Такі фільтри можна використовувати по-різному. Можна пити воду безпосередньо з калюжі, ставка, річки, струмка чи іншого джерела. Можна накрутити фільтр на пляшку і пити вже з неї. А можна стиснути пляшку і профільтрувати воду через фільтр в іншу ємність. Це проста, але надзвичайно корисна річ.Також дуже раджу взяти із собою на позицію трохи звичайної "Білизни" або всім відомої хлорки. 2 - 4 краплі "хлорки" можуть знезаразити до літра води приблизно за 30 хвилин. Так, у води буде специфічний запах, але якщо інших варіантів немає, а витрачати гроші на фільтр ви не можете, бо все пішло на слоти та дрочильні оренду розйобаної хати, корчі, касу підрозділа, родину тощо, то це краще, ніж пити необроблену воду. Бо і вскип'ятити не завжди є можливість...Можна налити трошки хлорки в невелику ємність з-під крапель і такого запасу вистачить на притомну кількість води.Пам'ятайте: якщо вода більш-менш прозора, наприклад із джерела, але ви не впевнені в її якості, можна додати 2 краплі хлорки на літр. Якщо вода каламутна, з калюжі або стояча, краще додати 4 краплі на літр і почекати приблизно 30 хвилин. Логістика на фронті максимально складна. НРК може не доїхати, дрон може не долетіти і не скинути посилку. А якщо у вас буде така проста річ, як фільтр для води або маленька ємність із хлоркою, вам не доведеться мучитися від спраги чи ковтати стоячу воду з жабуринням. Спитайте звідки я це знаю... Про те як і куди збирати дощову воду, коли Прозора закінчується, думаю, розказувати не треба.Ось перелік фільтрів, які широко відомі серед туристів та військових своєю якістю:LifeStraw Personal LifeStraw Peak SoloLifeStraw Peak PersonalSawyer SqueezePlatypus QuickDrawЗробіть репост, будь ласка, це реально важливо. Американський піхотинець
У зв’язку із тривогою щодо ядерки автор проекту “Золотий фонд української естради” (а також постійний читач і коментатор ПЛАЙ) Ігор Калениченко згадав про шлягер “Атомний вальс”. За словами пана Ігоря, це єдина відома йому пісня в українській естраді, присвячена ядерній загрозі, а конкретно – американському бомбардуванню японських міст Хіросіма та Нагасакі в серпні 1945-го.“Атомний вальс” виконав у 1970-х львівський джаз-бенд “Медікус” із Леоном Фрайфельдом на вокалі. Трек починається як невинний свінг, але зривається в атональний сюр, як тільки співак із жахом викрикує в приспіві: “Хіросіма! Нагасакі!”.До речі, з Леоном Фрайфельдом пов’язана окрема трагічна історія. Як я розповідав раніше в дописі про “Медікус”, гурт заснували львівські студенти-медики. Хтось із них продовжив займатися музикою, а хтось пов’язав життя з основною спеціальністю. Фрайфельд – серед других. Після університету хлопець влаштувався лікарем у місцеву лікарню №8, а з часом очолив у ній відділ травматології. Відтоді всі у Львові знали пана Леона як геніального медика із золотими руками.У жовтні 2012-го Леона Фрайфельда знайшли мертвим посеред вулиці. Слідство встановило, що чоловіка жорстко побив студент-медик із Марокко, який проходив практику у травматолога і був звільнений ним через прогули. Суд присяжних виправдав злочинця, але за два місяці вирок оскаржили, а вбивцю засудили до 15 років ув’язнення. Такі справи.https://www.youtube.com/watch?v=ObvA1QOuYpw
❗️БЛИМНИ ТРИЧІ ФАРАМИ — ПОПЕРЕДЬ ПРО НЕБЕЗПЕКУ НА ДОРОЗІЗимовий період — завжди час підвищеної небезпеки на дорогах.Особливо в темну пору доби, коли світла на дорозі мінімум.Особливо — в прифронтовій зоні.Російські дрони змушують нас захищати автомобілі сітками та додатковими металевими конструкціями. Це збільшує габарити транспорту, що не завжди помітно іншим на дорозі.Як наслідок — зростає ризик аварійних ситуацій та загроза постраждати в ДТП. Ми в Першому медичному батальйоні пропонуємо ввести універсальний сигнал для водіїв у прифронтовій зоні — ТРИЧІ БЛИМНУТИ фарами назустріч, якщо ваші габарити більші за відстань між фарами. Це дозволить покращити комунікацію на дорозі та уникнути небезпечних ситуацій.На війні і так достатньо ризиків. Тож постраждати в ДТП — це останнє, що хотілося б в зоні бойових дій. —Вважаєте так само? Поширте цей допис, аби більше людей побачило це відео.Це може врятувати життя.Будьте уважні та обережні за кермом.Бережіть себе.Підписатися на Перший медичний
the story goes like this: рішив я виїхати чимраніше на Барвінкове, тому що треба звідти забрати машину на Київ. виїхали о 5 ранку, їдемо собі потихеньку (бо не видно ніхуя і дорога хуйова), як тут з'являється головний антагоніст — чудіще з китайськими невідрегульованими лед-фарами. ми скидаємо швидкість скільки можемо, беремо правіше і БАМ нахуй, мінус два колеса по правому борту. проїбались десь 30-40 хвилин щоб виявити що одне колесо в нас не підходить і треба шукати заміну. сів я в попутку, приїхав в Петрівку Першу, тут на шиномонтажі 15-их колес (а проїбали ми і шину, і диск) немає. добрався до Олександрівки, 2 шиномонтажки і на обох історія та сама. далі передав задачу старшому начальнику, сам 3-ою по рахунку попуткою вернувся до машини, забрав речі, зняв відос і ще двома попутками попав в Олександрівку вдруге. шукаю далі чим добратись до Барвінкового, тому день тільки починається. і це лиш у мене пригод, в моїх пацанів день шось тоже пішов не туди, причому у всіх.мораль історії: підбирайте людей по дорозі, одним з них можу бути я
На данный момент, Украина — это острие клинка, проткнувшего горло реликту империализма и концепции «великой державы»; впрочем, это и сам клинок, и фехтовальщик, и ристалище, где идёт поединок. Одна великая держава харкает кровью, пытаясь сломить Украину; вторая из-за Украины погружается в полугодовалый парламентский кризис, где обе стороны клянутся в верности Украине и обвиняя других в предательстве и саботаже её борьбы, а новый президент великой державы отчаянно тужится сделать остановку войны своей первой крупной победой; третья же, усиленно делает вид, будто ничего не происходит, но её новейший внешнеполитический проект (с Бразилией!) всё равно ставит своей целью мир в Украине. Но все их усилия рассыпаются одним «Нет» из Киева и миллионами «Нет» на фронте и в тылу. Пляски, сделки, угрозы, давление, мольбы, уступки — ничего не стоит и грязи на потужной подошве, если эта подошва сама не захочет идти навстречу. Это — сила сражающегося народа, то, чего маразматичные элиты и их евнухи-эксперты ещё бы сто лет не видели, ведь она нарушает из нежизнь и тихие воды низких процентных ставок, напоминая, кто на самом деле расставляет ранги «великих», «региональных» и прочих феодальных титулов безголовых Левиафанов. Вам пиздец.
Проте є й інший аргумент на користь знесення — набагато небезпечніший. Цей аргумент — «усі вони підараси, яка мені різниця». На це у мене є дві відповіді.Перша — особиста і пов’язана з аргументом ефективності. Як знають усі мої читачі, я є великим фанатом ефективного урядування. З чого складається ефективне урядування? Із вчасного й повного розуміння владою проблем політичного чи технічного характеру, напрацювання адекватної політичної відповіді на цю проблему та дисципліни й гнучкості в процесі імплементації розробленої політики. Якщо на око оцінити ефективність місцевого урядування у великих українських містах за десятибальною шкалою, абсолютна більшість із них матиме тверді 2–3 бали. Тобто, якісь елементи цього процесу є, щось іноді робиться, але загалом цей процес майже відсутній.Ці тверді 2–3 бали тримаються на синергії трьох елементів — думок громадськості міста та її реакції на оперативні події, груп інтересів, які представлені в міській раді депутатами (але не завжди), та мера міста, який зводить усе докупи й ухвалює політичні рішення. Якщо в цій конфігурації замінити мера на представника центральної влади, інші частини рівняння нікуди не зникнуть. І якщо на думку громадськості можна не дуже зважати чи вона може бути навіть на користь центру, то з групами інтересів ситуація складніша. Якщо центральний кадр буде реформатором-революціонером і не враховуватиме їх, то приймати будь-які рішення легально стане майже неможливо. І якість урядування суттєво погіршиться навіть порівняно з поточною. Проте може бути ситуація, коли центральний кадр не буде суперечити групам інтересів — і на цій ноті варто перейти до другої, більш політичної відповіді.Практика демократії в країні починається з місцевого рівня. Без місцевих виборів, активної участі громадян у житті громади та міста у голові виборця втрачається зв’язок між вибором, який він робить, і політичними рішеннями, що ухвалюються в країні. В умовах, коли на місцевому рівні демократія не практикується, її практика на національному рівні неможлива — громадяни втрачають інтерес до політики в конструктивному сенсі та стають лише її спостерігачами, не учасниками, їхня довіра до політичної системи замінюється байдужістю.Україна — молода й неповна демократія. Проте наші громадяни, попри загальну недовіру до політичної системи, загалом відчувають себе її частиною. Попри війну, бідність і постійні шторми, наш політичний процес живий. Це джерело нашої спроможності реагувати на зміни та рухатися вперед навіть тоді, коли державні інституції підводять або ще не сформовані.Безглузде втручання центральної влади у місцеву не зруйнує наш політичний процес, але це крок, хоч і невеликий, у бік деполітизації нашого життя — крок, який не грає на нашу користь і частиною якого не треба бути.І наостанок. У цій діяльності влада розраховує на підтримку «занепокоєної громадськості», яка підписує петиції та займається іншими видами інтернет-активізму на користь єдиноправильного рішення. Не будьте частиною цього процесу.Українське місцеве самоврядування потребує вашої залученості. Потребує залученості через інституційну реформу, яка дозволить набирати професійних і незалежних місцевих службовців та правильно розставить важелі влади. Потребує залученості через антикорупційну діяльність, яка особливо потрібна на місцевому рівні (і теж має бути інституційною). Потребує залученості через формування адекватної регіональної політики на центральному рівні. Але не потребує вашої залученості у дешевому популізмі з малозрозумілими цілями.П.С. Ні, не треба проводити паралелі з РФ у нульові — вони не мають сенсу через майже повну відмінність ситуацій.[3/3]
​​ввечері 6 січня 2023 року я познайомився з людиною, образ якої назавжди відбився в моїй пам'яті як вираз чистого авантюризму. з другом Остапом в той вечір спільну мову ми знайшли з перших пару слів, і я завжди тримав його образ як той, ким я хотів би стати, але в мене не вистачало духу піти настільки далеко. порівняти це можна хіба з тим, як у людей складається образ старшого брата. друг Остап був хоробрим розбійником, який став у стрій ще в далекому 2014 році і свої 20 років зустрів обороняючи донецький аеропорт, сумнозвісний ДАП. на початку 2022 року він потрапив у полон, але коли росіяни у квітні відступили з Київщини зумів з нього в прямому сенсі слова втекти. історії, розказані (а іноді й показані) ним за наші небагаточисленні зустрічі, навряд колись будуть написані і по хорошим причинам, тому вам доведеться повірити мені на слово, що рівних йому по цій землі ходить мало. ми були друзями, хоч і не буду брехати що близькими, я не встиг провести з ним стільки часу, але тим не менш періодично контакт ми підтримували, скільки міг я йому допомагав, і місце для перегляд історій в інсті з зеленим обрамленням я завоювати зумів. взагалі, щоразу коли я відкривав інстаграм і бачив що у нього є активні пости, це трохи заспокоювало, тому що я знав, що з ним все добре.пару днів тому мені прилетіло сповіщення з його чорно-білою фотографією та підписом "сумуватиму" від його дружини, яке зламало пару кісток у мене всередині. так як глядач не може повірити у смерть головного героя у фільмі, так як дитина не може повірити що дідусь чи бабуся померли, так і я не можу змиритись з тим фактом, що його більше немає. я щиро вірю, що ми втратили не просто друга в нашому колі, а постать масштабів національного діяча.прощання буде публічним і відбудеться в Києві, субота 13 вересня, Володимирський собор 11:00. прошу прийти та уважити Євгена "Остапа" Остапенка, бійця з полум'яним серцем та характером зі сталі. присутній 🫡
загалом, крайнім часом активно використовую Cline плагін для вскода зі своїм апі ключем від Gemini API, і по досвіду використання попередньо можу сказати, що це звісно вражаюче потужний інструмент, але це все ще інструмент, заміною людини тут і не пахне. вам все ще необхідні базові інженерні знання, щоб в принципі розуміти чого ви хочете від нього добитись, однак в своєму проєкті зараз я фактично не пишу код власними руками, а задаю промпти що я хочу отримати.місцями ллм веде себе в прямому сенсі слова як кінь з шорами, коли він отримує недостатньо контексту про проблему, обирає спосіб її вирішення і безрезультатно б'ється головою об стіну крутячись навколо свого рішення, в той час як проблема лежить взагалі в іншому файлі чи навіть не в коді проекту. саме тут і необхідне інженерне розуміння своєї ідеї, щоб правильно обробляти результати роботи цієї ллм та підкориговувати його. в цілому я б це уявив як дуже завзятого гнома який володіє широченною базою знань, але якого треба постійно контролювати і максимально розжовувати йому що саме потрібно зробити.з мого досвіду наразі проблеми варто вирішувати по одній на чат, хіба що рішення які він дописує викликають подальшу цепочку, тобто вести його в одній канві. зараз я дійшов до того, що попросив його проаналізувати наявний код проекту, сказав записати це у файл CONTEXT.md, і там же залишаю свої нотатки, коли бачу що десь уявлення про проект розбігаються з моїм баченням. там же я дописав щоб при написанні нового коду він покривав його логами (це допоможе в тому числі йому, коли потрібно буде знайти де проблема) та дописував у цей файл новий контекст вирішеної ним проблеми.в цілому рекомендую, якщо збираєтесь також використовувати Gemini, то рекомендую користуватись режимами Plan та Act різними моделями (у мене це 2.5 Pro та 2.5 Flash відповідно), тому що з власними ключами і підключеним білінгом можна раптом отримати неприємне сповіщення з додатку вашого банку. режим Plan зокрема корисний щоб на початковому етапі виявляти неправильне розуміння проблеми і щоб самому не втрачати контекст того, що власне у вашому коді відбувається. сподіваюсь через рік прогрес дійде до того, щоб можна було користуватись локальною ллм для планування та написання коду, яка матиме доступ і до контексту проекту, і до документації завантажених залежностей, і щоб при цьому вона вміщалась у мої 6 GB VRAM. тоді й настане золотий час для програмної інженерії