Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🍄✙ вінницький психопат ✙🍉 #УкрТг
Додано 19 сер 2021

🍄✙ вінницький психопат ✙🍉 #УкрТг

@LePindos
Кількість підписників: 1 666
Фото: 7,010
Відео: 1,680
Посилання: 2,190
Опис:
Coldness be my thot instagram.com/elijahlamoon base.monobank.ua/EBxdJNuW7V9kUE
Джерело

🍄✙ вінницький психопат ✙🍉 #УкрТг | знаєте, я раніше надав перевагу осені та зимі. тепло одягнутись мені з...

Логотип телеграм спільноти - 🍄✙ вінницький психопат ✙🍉 #УкрТг 🍄✙ вінницький психопат ✙🍉 #УкрТг @LePindos
568 Охват/переглядів 2025-03-20 14:41 Повідомлення №10104
знаєте, я раніше надав перевагу осені та зимі. тепло одягнутись мені завжди було легше, ніж знайти як охолодитись протягом всього літа, коли в кімнаті температура під 30. однак, я свою думку кардинально змінив коли в січні їздив на Донбас. я майже тиждень провів на полігоні з гсб Шквалу, кожен день їздячи туди й назад. дорога в одну сторону у нас займала порядка 2.5-3 годин і стільки ж назад. не те, щоб заморозки були пізда, але я неоднократно відмічав що настільки промерз, що відчував всередині себе замерзлі кістки які холодніші за м'які тканини, які їх оточують.і в якийсь раз, коли ми відпрацьовували зачистку окопу, я задумався наскільки важко воювати взимку. по-перше, тобі самому холодно. по-друге, через короткий світловий день у нас з гсб більше часу йшло на дорогу, ніж власне на тренування (хлопці приїздили раніше нас і займались з інструкторами, це чисто наша проблема була). по-третє, страшно уявити десь затрьохсотитись і повільно стікати кров'ю в собачий холод. одним словом, приємного мало і це тільки на рівні, який я своїми очима побачив за пару днів там. у вересні-жовтні в Покровську все якось поярче виглядало таки.та і якось одяг зимній мені було легше підбирати, ніж весняний чи літній, але думаю з цим проблем уже буде менше. зараз, сидячи на лавочці в парку я тішусь сонечку і чекаю коли нарешті потепліє достатньо, щоб можна було чисто в футболці літати. раніше якось не знаходилось часу отак сісти десь і мирно посидіти без всякої суєти. в рот я єбав капіталізм, отравляє душу і мозок, а весна це прекрасна пора