Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Андрій Дранчук - Хотинський міський голова
Додано 14 лип 2024

Андрій Дранчук - Хотинський міський голова

@KhotynCity
Кількість підписників: 647
Фото: 10,500
Відео: 178
Посилання: 430
Опис:
Телеграм канал Хотинського міського голови створено для оперативного інформування мешканців Хотинської громади. Без паніки! До перемоги! Україна понад усе!

👥 Кількість підписників

647
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -2
Середній/Місяць:: -5

👁️ Середній перегляд на повідомлення

260
Середній/День:: 298
Середній/Тиждень:: 302
ERR: 40.19%

📊 Кількість повідомлень на день

0.6
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 0.7
Середнє за день: 0.6

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Працюємо для безпеки дітей – бо це найважливіше! 💯 Нам вдалося оперативно вирішити наболілу проблему в одному з найбільших садочків Хотинської громади – ЗДО «Веселка»🌈 у Хотині.🏚Територія дитсадка доволі велика, але стара огорожа навколо була у поганому стані, уже багато років потребувала заміни. І справа навіть не в естетиці, а насамперед – у створенні безпечного середовища для малюків. ☝️Для нас було важливо, щоб огородження було якісним, до самої землі, щоб ніхто сторонній, навіть тварини, не могли потрапити на територію, де грають дітки.Ми зустрілися з керівництвом дошкільного закладу і батьками, відреагували на їхні прохання та віднайшли кошти. Обрали оптимальне і сучасне рішення – встановлення євросітки.🦺 До роботи професійно взялися працівники господарської групи Хотинської міської ради та робітники садочка.🤝 Подяка всім залученим!🔰 Приємно бачити гарні результати зробленого. І це не просто сучасна й ошатна огорожа. Головне – що вихователі та батьки тепер спокійні за безпеку дітей.
Сьогодні — про підтримку родин, які живуть у невідомості, чекають на звістку від своїх близьких, які зникли або перебувають у полоні. З ініціативи Представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Чернівецькій області, керівника представництва Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими в Чернівецькій області з родинами Оборонців України Ірини Ісопенко у Хотинська міська рада відбулася важлива зустріч – з родинами військовополонених і зниклих безвісти військовослужбовців із 5 громад: Хотинської, Недобоївської, Клішковецької, Топорівської та Рукшинської ТГ.Рідні зниклих безвісти отримали необхідну інформацію, фахові консультації, мали можливість задати запитання, які їх хвилюють, отримати компетентні відповіді. Спільно з представницею Омбудсмана Іриною Ісопенко говорили про те, як підтримати ці родини, допомогти у юридичних і соціальних питаннях. Щиро надіємося, що всі зниклі повернуться до своїх домівок.Більше: https://www.facebook.com/share/p/17LiBCMRWP/
⚔️🛡 Фестиваль “КОРОНА ДНІСТРА”-2025 — стартував! 💪Лише уявіть: на ристалище вийшли лицарі з 21 клубу історичної реконструкції з усієї України, а наш фестиваль уже зібрав тисячі відвідувачів, серед яких багато ветеранів, наших Героїв. 🇺🇦📍А головна мета — зібрати 500 000 гривень на реабілітацію наших ветеранів. Кожна гривня — це крок до відновлення тих, хто боронив Україну. Вхід на фестиваль — за довільний донат. Кожен внесок має значення.Отож, сьогодні — історична для Хотина подія національного масштабу. Неймовірна атмосфера енергії і сили. Ми обмежили музичні заходи у цей день у зв'язку з прощанням з Героєм. Але продовжили збір на реабілітацію.Запрошуємо учасників бойових дій, їхніх рідних долучитися та відпочити душею. Нагадаю:📍 Вхід на фестиваль — за донат. Усі кошти йдуть на підтримку наших Героїв.Ще попереду — видовищні бої, майстер-класи, ярмарки й історія, яку творимо разом.#КоронаДністра #ПоверниВоїнуСилу🤝Дякую всім, хто долучився! Більше:https://www.facebook.com/share/p/1DQ57MaEfw/
Хотин пишається‼️ Дуже приємно, коли наших крутих фахівців відзначають на державному рівні!👍✌️Високу відзнаку – подяку Міністерства культури та інформаційної політики отримала хотинчанка Майя Мазур, директорка Хотинської міської публічної бібліотеки та психологиня КНП "Хотинська багатопрофільна лікарня", яка вже не один рік працює з ветеранами у реабілітаційному центрі.Майя Мазур — приклад відданості людям, культурі й нашій громаді. 💯Адже поєднує роботу в бібліотеці та роботу з людськими душами, втілює класні соціальні проєкти, підтримує захисників🇺🇦 і людей, які знайшли прихисток від війни на Хотинщині.🏡Ця подяка – заслужене визнання за її самовіддану працю, любов до книги й людей, підтримку військових, розвиток культури та збереження національної спадщини для наступних поколінь.🤝Дякую Міністерству культури та інформаційної політики, Чернівецькій ОВА за відзначення професіоналізму і здобутків нашого фахівця. 🤝Дякую, Майє, за Ваше велике серце і відданість громаді. Ви — гордість Хотина!
Від зраненого війною Гуляйполя до Хотина — історія однієї родини, сили та віри у життя🫶 Місяць тому в Хотині з’явилася нова торгова точка стріт-фуду з продажу чебуреків та інших страв вуличної їжі з «домашнім» смаком. Її відкрили Юлія та Олександр Зінченки – подружжя переселенців, які через бойові дії були змушені залишити своє рідне прифронтове місто Гуляйполе. У них – п’ятеро дітей, двоє з яких школярі, а решта вже дорослі. Війна докорінно змінила їхнє життя.Під час повномасштабного вторгнення російських військ вони переїхали на Дніпропетровщину. Там відкрили кафе-їдальню, де харчували військовослужбовців.🇺🇦 І звичайно волонтерили – безкоштовно готували і передавали страви на передову. А ще допомагали з генераторами, авто, старлінком та іншим необхідним для бійців…🔰 Тепер живуть і працюють у Хотинській громаді. Розбудовують невеличкий бізнес з нуля. Ця сімейна справа – спосіб почати життя заново, коли війна зруйнувала плани, забрала домівку.Деталі:https://www.facebook.com/share/19ndWxTr5T/
Пишаємося!✌️ Хотинчанка Крістіна Ґедзь увійшла до юнацької збірної України з гандболу і готується до Чемпіонату Європи‼️🤾‍♀️Отож тепер ім’я вихованки Хотинської ДЮСШ (тренер Ігор Кондратюк), Крістіни Ґедзь дедалі гучніше звучить в українському гандболі.👍 Вона – кандидат у майстри спорту. Нещодавно підписала контракт із найсильнішим гандбольним клубом «Галичанка» (Львів).🏐Зараз Крістіна в складі збірної України готується юніорського Чемпіонату Європи-2025 з гандболу Championship (U-17), який стартує 4 серпня у Косово.🎯 Бажаємо Крістіні залізної витримки, влучних кидків й успішного виступу на європейському чемпіонаті. 👏 Пишаємось, що така цілеспрямована і талановита спортсменка – родом з Хотина. Хотин уболіває за тебе! 🤝Подяка тренеру вищої категорії Ігорю Кондратюку, який віддає серце дітям і виховав не одну чемпіонку, а також адміністрації Хотинської ДЮСШ з Віталієм Струком за розвиток гандболу та інших видів спорту в громаді.👋Долучайтеся до великої родини Хотинської ДЮСШ!#Хотин_центр_спорту
🔰Продовжуємо рубрику #ПрацюйПідтримуйЗСУ – розповідаємо про бізнес, що у час війни не лише не зупиняється, а й розбудовується та допомагає захисникам 🇺🇦Тішить, що підприємництво розвивається і на сільських територіях.👍 Гарний приклад – «Лавандова Мрія» у Білівцях та заклад «Рaradise» у Данківцях Віталія Устиянського.Віталій з дружиною Наталією – власники кафе «Рaradise» у с.Данківці. Вони мріяли розширити свою справу. У травні цього року відкрили гарний ресторан. За допомогою гранту обладнали заклад, створили додаткові два робочі місця.☝️До речі, перше свято, яке відзначили у цьому ресторані – весілля 🪖двох військових – Андрія та Світлани. Також тут відзначають хрестини, ювілеї чи інші події. Це важливо для села, що розвивається бізнес, сплачуються податки і є робота людям.☝️ Віталія знають і як волонтера. Він з командою однодумців уже 4-й рік постійно допомагають ЗСУ. 💪Здійснили вже більше 100 поїздок до наших захисників на передову! Деталі 👇 https://www.facebook.com/share/1AkHxZQpSe/
Черговий насичений тиждень. 🦺🚧 Продовжується поточний ремонт автошляхів. Наш грейдер працював у Хотині по вул.: Київській, Запорізькій, П. Орлика, Михайлова, Федьковича, Івана Богуна, біля Турецького мосту. Упорядкували і підсипали дорогу на заїздах до багатоквартирного будинку в Хотині по вул. Шевченка, 59-А. В Атаках пофарбували лавки біля пам'ятника у центрі села. Косили біля ФАПу, придорожні смуги біля цвинтаря і на інших вулицях.В Анадолах мешканці власною технікою косили територію у центрі села, а КП «Хотинблагоустрій» надав пальне. Дякую всім!У Данківцях прибирали і косили територію біля адмінбудівлі, ФАПу, старого цвинтаря. Вивезли сміття від жителів.У Каплівці докосили територію біля будинку культури, зібрали сміття. Замінили прапор біля адмінприміщення, а небайдужі жителі оновили прапори біля церкви та пам'ятника). У селі здійснювали вивіз сміття від мешканців. Також розпочали косити вʼїзд у село.У Пашківцях косили придорожні смуги.Більше:https://www.facebook.com/share/17FL2jfUY1/
📢Гайда у фортецю на видовищні лицарські бої‼️ Середньовіччя і лицарська звитяга оживають у місці сили – Хотині🏰 Разом з реконструкторами Айна Бера Чернівці, учасниками бойових дій готуємося до МЕГАподії у Хотині – фестивалю"Корона Дністра" та 🏆Кубка області із середньовічного бою, який відбудеться наприкінці вересня! 💪Уже у ці вихідні на території Хотинської фортеці проходитимуть тренувальні збори реконструкторського клубу "Айна Бера Чернівці". На вас чекають:☑️видовищні бої в обладунках, ☑️можливість поспілкуватися з реконструкторами, ☑️роздивитися макети зброї та відчути атмосферу Середньовіччя.Субота, 12 липня, з 11:00 по 18:00 (з перервами) Неділя, 13 липня, з 11:00 по 16:00 (з перервами)☝️Важливо: вхід – за вартістю стандартного квитка до ДІАЗ "Хотинська фортеця"....Ристалище вже чекає. Наметове містечко встановили. Реконструктори тренуються. На цій арені зустрінуться мечі та воля до перемоги! Готуйтеся побачити те, чого не покажуть у серіалах.Стежте за анонсами!#КоронаДністра2025
🔰 Традиційно, у п’ятницю, розповідаю про здійснені роботи з благоустрою у місті та селах Хотинської громади.🦺 Працівники КП «Хотинблагоустрій» провели ремонт двох автобусних зупинок у Хотині у районі вул. Опочинської. Замінили дерев’яні конструкції та пофарбували. Комунальники продовжують догляд і полив клумб, зелених насаджень. У Данківцях косили на старому цвинтарі, вирізували чагарники, прибирали біля пам'ятника. У Каплівці косили біля Будинку культури, медпункту та адмінприміщення, прибирали біля памʼятника і вʼїзду в село. Поливали квіти і ялинки біля кладовища, сапали квітник. У Круглику косили біля садочка, МТП, а також Будинку культури. В Атаках почали встановлювати лавочки біля пам'ятника (їх ще будуть фарбувати). Косили придорожні смуги та у громадських місцях. У Пашківцях прокошували придорожні смуги і території бюджетних установ. У Ярівці косили біля Будинку культури, при в'їзді у село, біля трансформатора.https://www.facebook.com/share/p/1C5JgCuSLP/?mibextid=wwXIfr