Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Андрій Дранчук - Хотинський міський голова
Додано 14 лип 2024

Андрій Дранчук - Хотинський міський голова

@KhotynCity
Кількість підписників: 647
Фото: 10,500
Відео: 178
Посилання: 430
Опис:
Телеграм канал Хотинського міського голови створено для оперативного інформування мешканців Хотинської громади. Без паніки! До перемоги! Україна понад усе!

👥 Кількість підписників

647
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -2
Середній/Місяць:: -5

👁️ Середній перегляд на повідомлення

260
Середній/День:: 298
Середній/Тиждень:: 302
ERR: 40.19%

📊 Кількість повідомлень на день

0.6
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 0.7
Середнє за день: 0.6

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

🌾 Щиро вітаю фермерів Хотинської громади з професійним святом!Бути фермером — означає жити в напруженому ритмі, прокидатися зі сходом сонця, не рахувати робочих годин і хвилюватися за кожен урожай. Це робота, яка вимагає знань і досвіду, важкої праці багатьох людей, любові до землі.Сьогодні, коли Україна продовжує боротися за майбутнє, фермери є надійною опорою держави, забезпечують продовольчу безпеку країни, створюють робочі місця.🔰Направду, в Хотинській громаді багато ініціативних і працьовитих людей, які плекають ниви, сади і лавандові поля, утримують сучасні тваринницькі комплекси. І, що не менш важливо: сплачують податки, підтримують розвиток і благоустрій сіл, усієї нашої громади і постійно допомагають оборонцям на фронті.🤝 Щиро дякую кожному фермеру Хотинської громади за працьовитість, стійкість і господарський підхід. Бажаю міцного здоров'я, родинного благополуччя, щедрих врожаїв. Нехай праця приносить добрі результати, а земля щедро віддячує за турботу.Миру нам усім. І Перемоги. 🇺🇦
⚡️Продовжуємо підсилювати енергонезалежність об’єктів критичної інфраструктури Хотинської громади!Почали втілювати новий енергоефективний проєкт за підтримки уряду Німеччини. Передбачено встановити ще 4 комплекти енергоефективного обладнання на соціально важливих закладах нашої громади.Наразі Хотинська міська рада вже отримала два комплекти сучасних акумуляторних систем та інверторів. Це дозволить:підсилити енергостійкість хірургічного відділення Хотинської багатопрофільної лікарні під час відключення електроенергії чи блекаутів;забезпечити безперервне надання медичної допомоги пацієнтам та роботу критично важливого обладнання.Це лише перший етап реалізації проєкту. Далі – більше!💯Допомогу надано в межах пакету Зимової допомоги, що надається Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) у рамках допомоги перехідного періоду та виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.Деталі: https://www.facebook.com/share/p/1BLu3tP8Vz/
А ви вже бачили, як прикрасився наш сквер Місце, яке стало улюбленим для сімей з дітками і туристів.Отож, додатково облаштували нові локації для відпочинку для мешканців та гостей міста. 👍Цього разу – біля скейтпарку та дитячого майданчика на в’їзді в Хотин зі сторони села Атаки.🌿…Затишний сквер, багато зелені, сучасний майданчик. Це улюблене місце для дозвілля багатьох діток цього мікрорайону. Тут дитячий сміх, рух і життя. І тепер – ще три дерев’яні столики з лавками, де можна перепочити, у тому числі дорогою до Хотинської фортеці.Отож, стало комфортніше і для дітей, і для батьків, і для гостей Хотина. Дякую господарській групі, відділу ЖКГ, інфраструктури та всім залученим!Працюємо, щоб у громаді ставало більше таких місць — живих, затишних і доглянутих. Де хочеться зупинитися хоч на кілька хвилин.Тож приходьте, відпочивайте, проводьте час із рідними і дітьми. Цінуймо моменти. І не забуваймо, завдяки кому маємо мирні вихідні. Дяка ЗСУ!🇺🇦БІльше: https://www.facebook.com/share/p/1RN8Pg4hbZ/
🫶Сотні людей. Сотня дітей у вишиванках. Одна спільна мета — вшанувати наших Героїв.🇺🇦 Сьогодні Хотин доєднався до всеукраїнської ініціативи з нагоди 20-річчя Дня вишиванки «Вишита стрічка памʼяті».Це нова традиція пам’яті, яку втілили у Хотинській громаді. Разом із військовими, рідними полеглих Захисників, колективами установ, учнями та освітянами міста, жителями громади спільно під час загальнонаціональної хвилини мовчання вшанували тих, завдяки кому Україна вистояла і продовжує боротьбу з російською імперією зла.Схиливши голови, згадали кожного Героя Хотинської громади, який віддав життя за Україну. А далі пов’язали вишиті стрічки на банери з портретами наших Захисників. Провели й особливий флешмоб – більше сотні учнів шкіл міста у вишиванках сформували цифру 2️⃣0️⃣ на честь 20-річчя Дня вишиванки. Діти гучно подякували ЗСУ🇺🇦 за захист, можливість одягати вишиванки і долучатися до заходів, які формують свідомість нового покоління українців.Більше: https://www.facebook.com/share/p/1BCXD6jgMQ/
Сьогодні – День банківських працівників. Щиро вітаю усіх спеціалістів банківської сфери Хотинщини‼️ У цей непростий час банківська система залишається однією з основ економічної стабільності держави. За кожним проведеним платежем, пенсією, зарплатою, фінансовою підтримкою бізнесу чи роботою установ — щоденна відповідальна праця банківських працівників.У Хотинській громаді діють філії двох найбільших державних банків: ПриватБанку й Ощадбанку. 🏢Їх працівники обслуговують наші установи і підприємства, надають необхідні послуги тисячам жителів нашої та сусідніх громад.👨‍👩‍👧‍👦🤝 Окремі слова вдячності — керуючим Марині Поповій та Сергію Квасневському. Ви постійно на зв'язку, забезпечуєте безперебійність банківських сервісів. Вітаю вас та ваші колективи! Дякую за професійність, компетентність і відповідальну щоденну роботу.Бажаю всім працівникам банківської сфери міцного здоров’я, родинного тепла, професійного розвитку, фінансової стабільності. Нехай у житті буде більше хороших новин та людської вдячності.
🤝«Символ незламності та згуртованості». Ця висока нагорода – відзнака не лише Хотина, а й наших міжнародних партнерів і друзів, громад-форпостів! 💪Сьогодні у складі делегації Чернівецької області разом з Русланом Осипенком та колегами взяв участь у ІІ Міжнародному форумі згуртованості у Києві. Ключова тема — як згуртованість стає основою стійкості України🇺🇦 та її європейського майбутнього.Говорили про головне — як посилювати стійкість громад через партнерства, довіру та спільні рішення.Мав за честь отримати від Прем’єр-міністерки України Юлії Свириденко нагороду «Символ незламності та згуртованості» за дієву співпрацю з громадами-форпостами в межах цього проєкту. 🤝Дякую за визнання і довіру, що відзначили саме Хотинську громаду і наших партнерів!Це для нас — особлива відзнака. Бо це про партнерство, незламність та згуртованість Хотинської громади перед викликами війни. 🫶Саме партнерство і чудові люди в громадах-партнерах зробили нас такими, як ми є.Більше:https://www.facebook.com/share/p/18bFxjSSVb/
🤝Сьогодні передали на підтримку наших захисників🇺🇦 кошти, зібрані під час благодійного кінопоказу фільму "Вовк. Страху нема", що провели 17 квітня в Центрі культури. Це сильна стрічка, у головних ролях — воїни Сил спеціальних операцій ЗСУ🇺🇦🎬 Приємно, що за підтримки відділу освіти, культури, молоді та спорту і міської ради кіноподію змогли відвідати учні не тільки міських шкіл, а й із сіл громади. Повна зала – 400 глядачів‼️ Зібрали 18 600 грн. Як і було погоджено з режисерами фільму, половину зібраних коштів передаємо режисерці Анні Мартиненко – на потреби ЗСУ.У нашій громаді діє громадська організація Ветерани війни Хотинщини, яку очолює Віталій Воловодівський. ❗️Знаємо, що військові оголосили важливий збір – на купівлю детектора дронів, що допомагає виявляти ворожі БпЛА та зберігати життя захисників.Разом з керівником Центру культури Олександром Раренко зустрілися з Віталієм, передали другу частину коштів – на придбання детектора дронів.Деталі:https://www.facebook.com/share/p/1DC5cgy8GX/
Народжуйте у Хотині‼️ Перші 6 сімей отримають по 5000 для своїх малюків, які з’явилися на світ у Хотинській лікарні! Шістьом матерям, які минулого місяця народили малюків у пологовому будинку Хотинської лікарні🏥 і звернулися із заявою у наш ЦНАП, надаємо одноразову грошову допомогу за програмою – «Народжуй у Хотині». Відповідне рішення прийнято сьогодні на виконкомі міської ради.Отож, спрямовуємо родинам перший транш – загалом 30 000 гривень. Скоро гроші будуть на руках у батьків — як підтримка у перші дні життя малюка.🤱 ℹ️ Нагадаю, у березні ми запровадили Програму фінансової підтримки сімей з новонародженими. І вона вже працює.🔹 Це допомога родинам, де з’являється дитина🔹 Це сприяння народжуваності дітей у регіоні🔹 Це крок до зростання Хотинської громадиІ ще один аргумент обирати пологовий у Хотині,🏥 додатково до переваг:✔️комфортні відремонтовані палати,✔️сучасне обладнання✔️професійна і уважна команда медиків✔️відсутність перевантаження та увага до кожної породіллі.#НароджуйУХотині
Наближається черговий Великдень в умовах війни. ‼️Нагадую, що ворог підступний та цинічний, тож залишаються високими ризики масованих ракетних атак та всіляких провокацій. Подбайте про власну безпеку та безпеку своїх рідних:🔸 розгляньте можливість відвідування богослужінь онлайн, а якщо йдете до храму, дотримуйтесь комендантської години (у Чернівецькій області діє з 0:00 по 04:00 ранку);🔹 вірянам, які бажають відвідати нічні богослужіння у ніч Великодня, необхідно прийти у храм до 00:00 ночі і перебувати там до 04:00 ранку;🔹 також уникайте можливих провокацій чи підбурювань;🔹 одразу повідомляйте поліцейським або лінії 112 про підозрілі предмети та осіб, підозрілі пропозиції через інтернет.🚓 Поліцейські Буковини та поліцейські офіцери Хотинської громади будуть здійснювати патрулювання вулиць міста та сіл для дотримання чинного законодавства, правопорядку задля безпеки жителів громади.🤝Дякуємо нашим Силам оборони, Захисникам та Захисницям, 🇺🇦завдяки яким маємо змогу зібратися у колі друзів та рідних.
Хотин — з водою! 💧 Відновлено електропостачання мереж 1-го та 2-го підйомів водоканалу! Це — результат копіткої та злагодженої роботи великої кількості людей – енергетиків і всіх служб, які працювали практично без зупинки, встановлювали трансформатори, щоб відновити живлення потужних насосів і повноцінну роботу водоканалу, забезпечити місто водою....Це були важкі дні і ночі. Складна ситуація в енергосистемі спричинила серйозні проблеми з водопостачанням у Хотині. Але вже маємо результат. Вчора наш водоканал запрацював у штатному режимі.Спеціалісти КП «Хотинтепломережа» всю ніч працювали, щоб відновити подачу води: максимально закачували її з першого підйому на другий і наповнювали резервуари, щоб у домівках з’явилась вода.🤝Велика подяка всім працівникам РЕМу, КП «Хотинтепломережа», Едуарду Парцій за колосальну роботу, яку ви зробили за ці три дні.☝️І ще важливо: резервуари в місті ще не повністю наповнені. Тому у найближчий час просимо хотинчан ощадливо використовувати воду, щоб уникнути перебоїв.