Джерело
Дика Кропива 🇺🇦🔱 | Я знаю, що ви такого плану дописи тут рідко читаєте. Просто я не люблю...
1 650 Охват/переглядів
2025-11-12 15:05
Повідомлення №33051
Я знаю, що ви такого плану дописи тут рідко читаєте. Просто я не люблю копирсатися в лайні і смердіти потім ним.Просто спостерігаю, роблю висновки і далі роблю своє.Алежблятьйобанийнахуйсранийкурвабобер.Коли ви суки, вже наїстеся!?Тут по гривні на екофло, автівку чи генератори збираєш для армії, хлопці стоять в надважких умовах, де літають шлюхєди, каби, підарські фпв, інші бпла, арта, міни, і не тільки стоять, а вбивають підарів рф – ви мільярдами крадете.От не варто розраховувати що в українців коротка пам'ять.Вам цього ніхто не подарує.Як це заїбало... немає слів.В мене настільки ахуй другий день, що навіть думки не можу повноцінно висловити.Хоча що там другий... Ахуй перманентний і вже давно. Просто то більше, то меньше. Йобані американські горки.Я не люблю срачі між українцями, перхід на особистості, я не хочу давати приводу для радості москалям, тому коментарі до цього допису будуть закриті.А відео, просто візуалізує сказане та несказане мною.#влада #корупція #заїбалоДика Кропива