Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Дика Кропива 🇺🇦🔱
Додано 14 лип 2024

Дика Кропива 🇺🇦🔱

@DikaKropiva
Кількість підписників: 7 138
Фото: 16,700
Відео: 5,500
Посилання: 21,700
Опис:
Розважально-патріотичний блог киянки. Бо плач не дав свободи ще нікому, А хто борець – той здобуває світ. Зв'язок з адміном @Dika_Kropiva Допомога в розвитку каналу чи просто подяка https://send.monobank.ua/jar/7szBVf8CBQ Paypal [email protected]
Джерело

Дика Кропива 🇺🇦🔱 | В нас сьогодні додалося трохи підписників. Вітаю вас 💛Хтось тут в нас ...

Логотип телеграм спільноти - Дика Кропива 🇺🇦🔱 Дика Кропива 🇺🇦🔱 @DikaKropiva
2 700 Охват/переглядів 2025-06-26 19:57 Повідомлення №30844
В нас сьогодні додалося трохи підписників. Вітаю вас 💛Хтось тут в нас приживеться, хтось нє, то нормально.Я ж не мільйон дохлих росіян щоб всім подобатись.Ви можливо не зовсім розумієте що тут відбувається... та нічого такого) Ніби. Життя як воно є, але в онлайн форматі. Співаємо, збираємо на ЗСУ, ґнобимо рашню, регочемо, сумуємо, дивуємось.Самі основні правила:1. Це україномовний простір і спілкуємося ми тут тільки солов'їною (це роблять навіть ті хто проживає у Вірменії чи Ізраїлі)2. Дискусії вітаються. Але. Без образ українців та без переходу на особистості. Без зрадойобства.3. Кацап? Відкрив рота в коментах? Одразу бан. Без церемоній.Тепер інформація для всіх.Я трохи під'заїбалася, від безкінечного перегляння новин, узького контенту, щоб знайти з чого нам пореготати, та і від зборів нон-стоп, які я провожу вже 3 роки. Коли мені казали що багато волонтерів вже зійшли з дистанції через емоційне вигорання – я не вірила.Але це сталося і зі мною.Треба трохи видихнути і розвантажити голову. Тож мій "відпочинок" це умовно. Мені просто треба зайнятися своїми справами та їх розрулити. Бо я ніхуячешки не встигаю зі своїм життям, через те що є потреба допомагати нашим котикам та вести канал.Коротше. Тиждень перерви і я повертаюся до вас. Не розходимось) Тримаємо стрій та тримаємось купки. У всіх сенсах✌️Цьомкі бомкі 😉