Джерело
Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Посилання на вечірній випуск у мене на ютюб-каналі: "Сьомий рік руїни....
7 800 Охват/переглядів
2025-05-21 19:52
Повідомлення №26168
Посилання на вечірній випуск у мене на ютюб-каналі: "Сьомий рік руїни. Убивство в Мадриді – сигнал чи порахунки? Дика криза із США – Блокуємо Порошенка". Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=5peWVd-VihQ===Сьогодні у вечірньому випуску не буде єдиного сюжету. Зійшлися пару подій, про які хотілося дещо розповісти. Без довгих передмов. Але сьогодні вже пішов сьомий рік жахливої руйнації й демонтажу Української держави отим Зе та його командою ліквідаторів. Вирішив поділитися своїми оцінками й відчуттями на цю трагічну річницю. Друге, чого не міг би оминути – це вбивство в Мадриді однієї з найодіозніших постатей у сучасній українській історії – Портнова. Пару моїх версій і очікувань. Більше тут не стану писати – все в сюжеті.Ну, й третім мав би стати міжнародний блок, бо там пішла така синхронна гра між рашистською верхівкою та командою Трампа, що стає страшно за Україну. Проте, поки ще не до кінця ясно, чим це закінчиться, саму тему відкладу. Але чи все аж так безнадійно й незворотно? Так, ставлення Трампа до Зе, яке він переносить на всю Україну – це вже, вочевидь, незмінно. Але є варіанти, як зняти напругу, пояснити, переконати. Що для цього треба? Уповноважити на переговори із США не групу зрадників та нікчем, а тих, кого в США розуміють і поважають? Ну, це коли вам потрібний позитивний результат. А якщо навпаки? Тоді напередодні чергового заходу в Америці знову блокуєте дипломатичну діяльність 5-го президента й лідера опозиції, як і всі вже призначені його там переговори. Коли в Білому Домі й Держдепі шукають тільки приводу ще більше ополчитися проти України – це для них чудовий аргумент і подарунок москві…