Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тарас Чорновіл 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Тарас Чорновіл 🇺🇦

@Chornovil_official
Кількість підписників: 47 491
Фото: 14,800
Відео: 4,450
Посилання: 5,310
Опис:
Офіційний канал Тараса Чорновола Official channel of Taras Chornovil
Джерело

Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Телефонний детекти...

Логотип телеграм спільноти - Тарас Чорновіл 🇺🇦 Тарас Чорновіл 🇺🇦 @Chornovil_official
5 400 Охват/переглядів 2025-05-20 18:37 Повідомлення №26139
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Телефонний детектив: хто, кому й без кого? Без ясності, дедлайнів, посередництва, але «з любов’ю»…" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=-QtqgORIe04===Учорашні, а для України й сьогоднішні, телефонні розмови стали справжнім ребусом. Кому дзвонили, а кого обділили? Чому, якщо була розмова із Зе, то в невідповідний час і чому він про неї навіть згадати боїться, а на офіційному сайті ані натяку? Через що таке відторгнення і про що все ж таки говорили Трамп з пуйлом – чи була там основною тема України? Деякі з питань можуть видатися несподіваними: а про що ж іще?! Так ото ж… Сьогодні я спробував розкласти по поличках те, чого не було. Ні, самі переговори велися, щоправда, цього разу вже зовсім без нас. І навіть те, скільки європейських лідерів змушені передавати Зе через другі руки суть тих розмов і рішень, свідчить, що там було значно більше, ніж заявлено на скупеньких брифінгах та в коротких повідомленнях. Але цього разу сам зміст оприлюднювали аж надто лаконічно й вибірково. Тому постарався дещо прочитати між стрічок, а щось пояснити чи спрогнозувати з контексту.А основне для всіх нас – те, що проглядається, не викликає надмірного оптимізму. Головне, окрім позбавленого сенсу радісного вигуку Трампа: «Вони почнуть переговори негайно!», - нічого втішного нема. Почати можна хоч сьогодні, питання: коли і чим мають завершити. І Трамп про це мовчить, а представники ляльки путіна запевняють, що часові рамки та терміни припинення вогню не обговорювалися… І Трамп уже заявив, що вводити нові санкції не стане, щоб не зашкодити переговорному процесу, під час якого й далі гинутимуть українці. Так можна тягнути й місяцями. І ще один мінус – плід бездумної зе-дипломатії в Анкарі й Стамбулі – самі переговори будуть без американських посередників. Це найгірший програш на цей час. Про ці та дуже багато інших деталей того, що відбулося, й що може нас очікувати найближчим часом, сьогоднішній сюжет. Як і звично, пробую все це препарувати та розкласти по поличках. А поки дякую за ваші перегляди, запрошую підписуватися на мої канали в ютюб і телеграм та прошу про поширення, рекомендації, коментарі і вподобайки.