Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тарас Чорновіл 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Тарас Чорновіл 🇺🇦

@Chornovil_official
Кількість підписників: 47 491
Фото: 14,800
Відео: 4,450
Посилання: 5,310
Опис:
Офіційний канал Тараса Чорновола Official channel of Taras Chornovil
Джерело

Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Гра в піддавки-2. ...

Логотип телеграм спільноти - Тарас Чорновіл 🇺🇦 Тарас Чорновіл 🇺🇦 @Chornovil_official
5 500 Охват/переглядів 2025-05-22 19:30 Повідомлення №26187
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Гра в піддавки-2. Авантюрка «партньоров» для «кієфскіх таваріщєй». Та як погоріли на деталях…" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=6a2pSE50n1g===Сьогодні коротший і простіший сюжет, лише про одну авантюрку, яка мала б нас усіх переконати, як же в москві ненавидять і, вочевидь, бояться нашого Зе, як наговорюють на нашого «найвидатнішого лідора сучасності» і як злобно піддають сумніву його легітимність. Як же це вчасно прозвучало. Якраз закінчилися вже шість років правління, хоча в Конституції та рішенні КСУ чітко вказано на єдиний термін у 5 років. А ще забагато негативних новин і цілковитий провал отієї зе-дипломатії. Та ще й на всіх рівнях, особливо із США. А за обнімашками й компліментами в Європі це приховувати стає все важче. От і мала появитися якась обурлива заява від мерзенної й реально проклятої Богом і людьми московії. Як усе вчасно й доречно, а ще як під це нам підкинули чергову порцію новонавернених «пазітівнєнькіх» із тезою, що «він же легітимний, а всі сумніви – це рашистське іпсо»… Залишалося загадувати, хто мав стати основним споживачем цієї наліпленої в рашистському грустно-лошадіному міді локшини. Може для внутрішнього використання на раші, може для Трампа, щоб аргументувати затягування процесу. Він же розказував, що переговори почнуться негайно, а в москві не спішать. А може все ж для основних традиційних споживачів локшини на власних вухах – наших довірливих громадян? Я більше схиляюся до третьої версії. Отака собі «братня допомога партньоров». Але щось пішло не так. Дуже багато всього пішло не так. Оці всі проколи й чому запропонована українцям версія подій є цілковитою маніпуляцією, цей сюжет. Хоча, на жаль, нашим заходить навіть таке, бо ж думати власною головою бажають далеко не всі…