Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Book pleasure
Додано 06 гру 2025

Book pleasure

@Bookpleasure
Кількість підписників: 931
Фото: 3,950
Відео: 342
Посилання: 734
Опис:
Книжкові задоволення. Велікі та не дуже Постійна банка для ЗСУ. Закуповуємо ліки, грілки, термоковдри для евакуації, корисні снеки і все, на що не вистачає рук іншим Банка: https://send.monobank.ua/jar/3nNaHs41Cf Номер картки банки: 5375411210163452
Джерело

Book pleasure | Що я можу сказати про цю історію в цілому. Вона мені сподобалась. 1903...

Логотип телеграм спільноти - Book pleasure Book pleasure @Bookpleasure
236 Охват/переглядів 2025-12-20 10:22 Повідомлення №5410
Що я можу сказати про цю історію в цілому. Вона мені сподобалась. 1903 рік на дворі. Події розгортаються у Лондоні та Парижі і переміщуються в Ірландію, де ми зустрінемось у другій книзі. Авторка чудово попрацювала з матчастиною, тож атмосфера, міфологія та фактаж пропрацьовані на відмінно.Шо по сюжету. В парижі завівся монстр, який вбиває чоловіків. Жорстоко. Тож спеціальне Товариство відправляє на розслідування Гелену Моріарті, доньку того самого професора, Саманту Гаркер, доньку тих самих Джонатана і Міни Гаркер, яких ми знаємо за Дракулою Брема Стокера. А під ногами в них плутається Якоб Ван Гелсинг. Син того самого Ван Гелсинга. І не требо мені ото тут реготати. Вони правда круто прописані.Проблема в тому, що Сем - медіум. Яку ніхто не навчав, бо Вікторіанська епоха те ще мізогіничне лігво. Але саме цей дар допомагає нашій тусовці розкрити справ. Зрештою.Рівень динаміки та драми - чудовий. Читати цікаво, інтерес тримається. І якщо ви маєте на сон більше ніж 5 годин на день - переконана, проковтнете її в рекордні терміни. Можете приходити і махати в коментарях рукою кожного разу, коли відчуєте себе на уроці захисту від темних мистецтв. Ну і, якщо любите Шекспіра а книжку вже взяли - приходьте в коментарі розказати, чи зрозуміли, де в мене згоріла дупа))))Дуже чекаю на другу частину і обіцяю взяти пару днів вихідних для бетингу, щоб точно вкластися в дедлайни))))