Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Book pleasure
Додано 06 гру 2025

Book pleasure

@Bookpleasure
Кількість підписників: 931
Фото: 3,950
Відео: 342
Посилання: 734
Опис:
Книжкові задоволення. Велікі та не дуже Постійна банка для ЗСУ. Закуповуємо ліки, грілки, термоковдри для евакуації, корисні снеки і все, на що не вистачає рук іншим Банка: https://send.monobank.ua/jar/3nNaHs41Cf Номер картки банки: 5375411210163452

👥 Кількість підписників

931
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -6
Середній/Місяць:: -15

👁️ Середній перегляд на повідомлення

265
Середній/День:: 200
Середній/Тиждень:: 230
ERR: 28.46%

📊 Кількість повідомлень на день

4
Останній день: 6
Середнє за тиждень: 3.6
Середнє за день: 4

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 205 26-06-07 10:14
Отже, короткий огляд новинок КСД, які я обрала цього місяця.1. Чуття і чуттєвість. Ґрунт, база, основа, бо Джейн Остін. А ще, на перший погляд, вдалий переклад.2. Не чіпай мене. @ksd_bookclub затарились сучасною німецькою літературою. Вона бібліотекарка, він - не той ким здається. І взагалі, після знайомства з Ґрубером в мене до німців великий кредит довіри.3. Всі інші матусі мене ненавидять. Сатиричний саспенс на британські соціальні приколи. дивимось пункт перший і розуміємо, що я не могла пройти повз.4. Американський принц. Я його бетарідила, відгук тут, якщо раптом пропустили.5. Вівці детективи.Німецький детектив, де розслідування веде отара овець. Шансів пройти повз в мене не було, хоча я щиро здивована, що роман не британський.6. Що приносить лють. Найкращий реверсивний гарем евер - це Лорелл Гамільтон. Але видавці нам її не купують, тому шукаю альтернативи. Можливо, зайде.7. Анафема. Темне фентезі. Різанд 2.0 і вайби Сапковського, але роментезі. Справді похмуре роментезі.. Відгук тут.1/2
👁 206 26-06-04 08:01
Вів’єн має кар’єру, особистість, власну думку і здатність цікаво існувати поза сюжетним контекстом. В тому сенсі, що не менш цікаво було б прочитати, наприклад, виробничий роман про її роботу організаторкою заходів і це мало б бути щось на зразок Геріотта. Тому що від Баффі в мене таааааааакііііі флешбеки до незабутнього образу місіс Памфрі, що я всю книгу чекала на захід для її песиків.Тут ми переходимо до другого плюсу: персонажі, навіть другорядні, прописані якісно. Вони живі, вони цікаві, вони тривимірні. І ви не переплутаєте Ізабеллу зі Слоун, Баффі з Сесилією чи Кая з Крістіаном. Більше того, їхня поява не просто рухає героїв до фінального весілля, але й робить створений авторкою світ яскравішим та повноціннішим.Третє, а саме Данте. Наш місцевий містер Дарсі, який добряче покатав мене на емоційних гойдалках від “О, привіт, містере Дарсі, як почуваєтесь у шкірі темпераментного італійця (спойлер: фігово)?” до “Шоооо, нєєє, Дарсі так НІКОЛИ не вчинив би!” (спойлер: ще й як вчинив би) і, нарешті, до фінального “нє, ну таки Дарсі. Ну майже Дарсі, але хлоп біжить у правильному напрямку”. Батьки Вів’єн, звісно, люди не дуже приємні. Але що приємно, то це демонстрація авторкою того, як вони докотилися до такого життя. Не те щоб докладно, але чого старше покоління Лау поводиться саме так - зрозуміло. Не виправдано, але зрозуміло.З недоліків - передфінальний плот твіст, коли наші закохані мають пережити розрив і возз’єднання. Мені він не сподобався певною нереалістичністю рішень Данте. В сенсі якби це відбувалося по гарячих слідах - ок. Він в нас король гніву. Але ж все вистигло вже. Тут не про гнів, не про імпульсивне рішення. Відсторонено, за добу після прочитання, можу сказати, що цілком логічно як для Данте з початку історії, але спірно для Данте в моменті плот твісту.Ну і возз’єднання. Знаєте, той випадок, коли я думала, що ж він зробить, бо взагалі-то, такі речі не пробачають. Але шо ж… Кохання - то є страшна річ! Вона відбирає в нас розум і волю. Вів’єн ще гідно протрималася.Фінал, як фінал. Весілля на італійській віллі, кохання, пристрасть і обіцянка познайомити нам з іншими королями гріхів. Оскільки я вже нахапалася спойлерів і трохи познайомилася з Каєм, який буде королем гордості у другій книзі, у романі - підозрюю, що він стане моїм улюбленцем. Ну не можу я спокійно дихати в бік чоловіків з британським акцентом і хобі перекладати академічні тексти латиною від нудьги! Не можу! А ще він найінтелігентніший з усієї компашки і, відповідно, має всі ознаки грін флегу (поки що).У підсумку. Прекрасний, захоплюючий та дуже якісний лавбургер, який припаде до душі як прихильникам жанру, так і фанатам Джейн Остін. А ще це ідеальний варіант для знайомства з романтичною літературою. Бо привабливий, яскравий та чудово написаний.Окремий бал авторці за нічні перекуси і максимально дивні поєднання продуктів. Пані таки знається на збоченнях! Поважаю!
👁 274 26-05-28 11:09
Загальний вайб. Очікувала я щось на кшталт Усі в моїй родині вбивці, а отримала 100% вайб Велика маленька брехня. Але на канікулах.Шо ми маємо по сюжету: маленьке закрите містечко Солком, куди з року в рік приїздять одні й ті самі родини. Вони знайомі з дитинства. Вони мають скелети у шафах. Міряються статками, успішністю та майстерністю косметологів і пластичних хірургів. Головна інтрига літа - хто переможе у щорічному тенісному турнірі. Місцеві взагалі схиблені на великому тенісі. І статусі.І от, у прологу ми знаходимо труп. А потім - 300 сторінок дізнаємося, як персонажі дійшли до такого життя. На нас чекають: подружні зради, плітки, скандали, інтриги, багато випивки і багато тенісу, гарячий тренер і красуні-домогосподарки. В центрі сюжету в нас дві родини: Джейсон і Лорен та Сем і Джен. Джейсон і Сем найкращі друзі дитинства. Але є нюанс. Також в нас є Рейчел, подруга Сема, самотня сорокарічна стара діва, яка дуже хоче заміж (нє шоб завести блог і котика), Сьюзан - старша пані, яка тримає тенісну тусовку Солкомбу в залізному кулаці.І ось, ми стежимо за цією тусовкою від прибуття до Солкомбу на початку червня і до від’їзду наприкінці серпня-початку вересня. І шо я можу вам сказати. А нє, не можу, то спойлер. Насправді, все, що я могла б сказати далі про сюжет - буде спойлером. який обломає весь кайф від читання.Моє загальне враження. Вайбово, захоплююче і весело. Ну, переважно весело. Це стильна, снобістська історія з купою брендів, про існування яких я до цього не здогадувалася. І за що мінус бал, спитаєте ви, якщо все так добре? Через заздрість, бо мені б їхні проблеми!
👁 239 26-05-27 14:08
Якщо ви все ще зі мною, отже перша частина Нового Камелоту вам зайшла. У другій на вас чекає історія Ембрі Мура. Золотого хлопчика, справжнього американського принца і ще того довбня.А також ще більше дуже гарячих сцен. В тому числі й одностатевих.По сюжету. Ембрі народився й дорослішав привілейованим, білим чоловіком у США. З грошима, впливовими батьками. Блискучими перспективами. Аж поки не закохався у Максена Ешлі. По самісінькі вуха і, на перший погляд, безнадійно. А потім в їхньому житті сталася Ґрір. І все було добре аж до одного з купи необережних вчинків. Бо чого? Бо Ембрі найкраще вміє ламати те, що норм працює.У підсумку. Ембрі мене вибісив. Якщо воно не вмре у фіналі - я дуже розчаруюся. Бо востаннє мене так бісив Фітц Чівел, щоб ви розуміли.А ще, як на мій смак, тут дууууууууууууже довгі сексуальні сцени. Востаннє вони мене так втомлювали, коли я читала якийсь любовний роман англійською. З іншого боку, сама Сьєрра говорить, що цей цикл писався ні фіга не заради сюжету. Хоча він такий напружений і нервозатратний, шо оці її відволікання на секс БІСЯТЬ! Ну і закінчується це все знов… кліфхенгером! На якому я б на місці Ґрір це убоїще вже вбила б. Бо скільки можна?!На черзі Американський король. І, непроста історія Максена Ешлі. А більше я вам нічого не скажу, бо це буде спойлер. Великий.
👁 223 26-05-22 10:59
Значить в нас тут затишна осіння історія про тривожність, каву, книжкові клуби, плітки, кохання та користь терапії. А ще тут ДОРОСЛІ герої! Їм по 30+ і я готова танцювати від щастя з цього приводу! Господи боже, героїня переймається не через перше кохання, іспити, чи порятунок світу, ні, вона боїться здохнути на роботі! Джіні, рідненька, як же ж я тебе розумію!Шо по сюжету. Джіні отримала в подарунок від тітки кав’ярню у маленькому містечку Гавань мрій. І переїхала туди будувати нове життя, бо коли знайшла свого боса мертвим за робочим столом, зрозуміла, шо далі так жити не можна.Проблема в тому, що Джіні тривожна і має багату уяву. А ще передознулася трилерами та трукраймами. Про це нам прямо не говорять, але якщо жінці всюди ввижаються вбивці - це про щось та й свідчить.Логан - місцевий фермер. Брутальний красень зовні, з бородою і фланелевою сорочкою та розвиненими м’язами. І тендітне оленятко всередині. Колишня влаштувала йому глибоку психологічну травму на очах всього міста, але він ніяк не дійде до психолога.Інші жителі містечка люблять пліткувати, читати розпусні любовні романи і каву. Це містечко просто залежне від кави!У підсумку маємо абсолютно прекрасну історію. Комфортну, затишну, кумедну. Рівень гарячих сцен - дуже помірний. Їх, здається, три, вони не розтягнуті і мають значення для сюжету. Особливо перша.До перекладу мала два вагомих зауваження, які віднесла редакторці, тож в наступних накладах все має бути зовсім добре. Але в цілому і зараз рівень ок. Принаймні, дві помилки на 300 сторінок нормальна статистична похибка.Тож якщо вам потрібно трохи затишку і атмосферності - мої найщиріші рекомендації. Хотіла хапнути одразу і другу частину, але наступні ще в роботі і будуть не у червні точно, тож мені порадили зачекати і дочитати Генріха 8.
👁 195 26-05-18 18:14
От тягне мене прокрастинувати. Тому я катую чат джипіті. Цього разу попросила його уявити, як би виглядав перший розділ Біблії, якби її написали харків’яни. Результат нижче:Спочатку був ХА́ОС. І сказав Господь: — Та включіть уже світло, шо ви як не рідні.І стало світло. Але через пів секунди блимнуло. І сказали харків’яни: — А, ну значить нормально, живемо.І відділив Господь Салтівку від Центру, і побачив, що доїхати між ними за годину — це диво велике.І створив Він метро. І була станція Історичний музей. І люди сказали: — Оце вже по-божеськи.І сказав Господь: — Хай у метро не буде запаху відчаю. І стало в метро чисто, тепло й “передаємо за проїзд”.І поставив Господь посеред міста Геннадія Кернеса. І ходив він містом та казав: — Тут лавочку. Тут клумбу. Тут бордюр рівненько. І боялися комунальники грішити, бо знали: десь уже їде перевірка.І створив Господь лавочки. І смітники біля кожної лавочки. І ще один смітник — про запас. І побачив, що це добре й культурно.І сказав Він: — Нехай у місті буде чисто. І стало настільки чисто, що харків’янин, побачивши папірець на землі, дивився на нього як на особисту образу.І двірники вставали раніше за сонце. І листя вже прибирали ще до того, як воно падало.На другий день створив Господь тремпелі. І побачив, що це добре. А всі інші регіони спитали: — Шо?На третій день створив Він “пакєтік с пакєтікамі”. І харків’яни зберегли його на всякий випадок. Навіки.І сказав Господь: — Хай буде погода. І стало +18, сонце, квітучий парк. А через дві години — вітер, дощ, сніг і “ой, голову ломить”.І створив Господь базар. І був ринок Барабашово. І можна було знайти там усе: від шкарпеток до сенсу життя, але тільки до шостої вечора.І створив Господь парк Центральний пару. І люди ходили туди “на колесо”, “на каву”, “просто пройтись”. І кожен другий казав: — Ну от у нас хоч парк як у людей.І створив Господь дороги. А потім сказав: — Нє, тут поки випробування для духу.І створив Він каву “з собою”, бо харків’янин без кави зранку — істота теоретична.І створив Господь дощ. Але харків’яни все одно мили тротуари.На сьомий день Господь хотів відпочити. Але йому подзвонили й спитали: — Алло, а ви фонтани не вмикали? Бо шось недостатньо гарно.І побачив Господь Харків. І сказав: — Красавчики.
👁 224 26-05-13 10:42
Шо по сюжету. В Кремнієвій долині вбивають власника стартапу, чия компанія оцінюється в мільярди. Поліція безсила, тож за справу береться ФБР, яким, в якості безкоштовного бонусу, дають розслідувачку інвестора компанії, який вклав у компанію загиблого 5 ярдів баксів.І, власне, першу частину книги ми спостерігаємо ґрунт, базу, основу класичного герметичного вбивства. Десь тут отой бал і загубився, бо щось подібне ми читали багато разів. Але далі в нас з’являються сюжетні повороти, цілком гідні пера бабці Агати. І мені б дуже хотілося сказати конкретніше, але це буде таааааакий спойлер, шо ви мене зжерете. Тому просто якщо любите детективи - беріть, вам сподобається!Напочатку книги на вас чекає дисклеймер про згадки росіян. Підтверджую: у Мертвих грошах вони абсолютне й беззаперечне зло, як і має бути. Моя русофобія задоволена.Що по персонажах. Жінки тут офігезно круті. Буквально ода фемінізму. З вуст чоловіка, тож зважайте на цей нюанс. В цілому персонажі цікаві, яскраві та небанальні. З тих подруг, які особливо цінні для кожної знас, бо коли треба вина наллють, труп закопають і алібі забезпечать, а потім поїдуть красиві робити роботу.Шо по перекладу. Глобальних претензій не маю. Сходила, звісно, до @ksd_bookclub подушніти в одному місці, але не бачила оригіналу, тож може то реально в автора такі дивні метафори. У всьому іншому є кілька технічних моментів, але не критичних. Тож книга відправляється на полицю без жодного стікера.Шо по загальних враженнях та атмосфері. Спекотно. Трохи задушливо. Тривожно. По фіналу дуже… задовольняюче. От просто пишаюся гг!
👁 251 26-05-05 10:18
Стратегія та планування - розробляти та впроваджувати комунікаційну стратегію організації- формувати комунікаційні плани, контент-календарі та кампанії для ключових проєктів- генерувати ідеї для інформаційних кампаній, спецпроєктів, соцмереж та роботи з медіаКонтент і канали- готувати тексти різних форматів: пресрелізи, анонси, новини, пострелізи, сторітелінги, розсилки, публікації для соцмереж- працювати з публічним образом організації: ключовими меседжами, tone of voice, презентаційними та інформаційними матеріаламиМедіа та публічність- комунікувати з журналістами, редакціями, блогерами та партнерами- готувати коментарі, організовувати інтерв’ю та медіасупровід діяльності організації- вести й оновлювати базу контактів медіа та партнерів- бріфувати спікерів, готувати їх до хард-токуРепутаційні комунікації- відслідковувати інформаційне поле та потенційні ризики - брати участь у підготовці комунікаційних реакцій у чутливих або кризових ситуаціяхМаю багатий досвід роботи в журналістиці, комунікаціях і PR, сукупно вже 20 років.Маю непогану базу англійської та польської.Вмію працювати з політикою, культурними проєктами, підприємствами.Маю чорний пояс з бетарідингу:- вмію оцінювати якість тексту- вмію оцінювати якість перекладу і до певної міри його фіксити, відповідно до оргіналу- вмію оцінювати сюжет, персонажів, знаходити логіку, здоровий глузд і тригерні моменти.Офіс - у Харкові.Відрядження - без проблем, бо хто в наш час не вміє працювати віддалено?Формат:- перевага full time- part timeЗаздалегідь вдячна всім за рекомендаії та репости!
👁 245 26-04-28 11:41
Не встигли відплюватися від спроби нав'язати нам легітимізацію шлюбу у 14, як маємо нову версію законопроєкту про цивільний кодекс за №15150.Якщо коротко - права жінок треба урізати на користь чоловіків, бо шось дофіга ми собі дозволяємо.Права ЛГБТК+ — не враховуються в принципі і цей прошарок лишається невидимим.Маємо новий термін: доброзвичайність. Шо це за невідома досі хрінь, спитаєте ви? Підтримую запитання! І нам навіть дають на нього відповідь, яка навряд сподобається сучасній людині:1. Приватні відносини регулюють з урахуванням доброзвичайності. Доброзвичайність – це сукупність моральних норм та принципів, стандартів етичної поведінки та загальновизнаних уявлень про належну поведінку, усталених у суспільстві.2. У разі якщо суспільні відносини суперечать доброзвичайності, настають юридичні наслідки, визначені цим Кодексом та/або іншим законом, або договором. Не знаю як вам, а мені шось скрєпамі завоняло. Бо виглядає, як перший крок повернення до вікторіанської доби в її ні фіга не романтичному значенні, а там і до середньовіччя рукою подати.Якщо шо, наші репродуктивні права теж вирішили пофіксити. Бо забагато собі ото дозволяємо, якшо шо.
👁 266 26-04-24 18:33
😊 Шановні студенти, колеги, випускники та партнери ХНЕУ ім. С. Кузнеця!🏫 Сьогодні ми як ніколи відчуваємо силу єдності та взаємної підтримки. Саме завдяки вам, нашій великій університетській родині, ХНЕУ ім. С. Кузнеця впевнено тримає свій освітній і науковий фронт, розвивається, навчає та надихає навіть у непрості для країни часи.👍 Наразі кожен із нас має можливість зробити важливий крок для зміцнення позицій нашого університету на всеукраїнському рівні. Видання «Фокус» проводить відкрите голосування в межах рейтингу «Топ-25 університетів України — 2026: онлайн-рейтинг Фокусу», де представлені провідні заклади вищої освіти України.🔹 Чому це важливо для нас?Це прояв довіри, підтримки та визнання нашої спільної праці. Саме ваша активність допомагає формувати імідж ХНЕУ ім. С. Кузнеця як сучасного, сильного та згуртованого університету.🔹 Хто може долучитися?Кожен, хто є частиною історії від ІНЖЕК до ХНЕУ ім. С. Кузнеця сьогодні:• студенти;• викладачі та науковці;• співробітники;• випускники;• батьки студентів;• абітурієнти;• друзі та партнери.🔹 Як підтримати?Достатньо кількох кліків і ваш голос уже працює на спільний результат. Це невелика дія, яка разом із тисячами інших створює великий результат.👉 Підтримати ХНЕУ ім. С. Кузнеця можна за посиланням:https://focus.ua/uk/ratings/751103-reyting-universitetiv-ukrajini-top-universitetiv-golosuvannya-onlayn/list/4579/harkivskiy-nacionalniy-ekonomichniy-universitet-imeni-semena-kuznecya👩🏼‍💻 Онлайн-голосування триватиме до 29 квітня 2026 р. 23:59 🙏 Просимо кожного не залишатися осторонь. Ваша участь – це про небайдужість, єдність і віру в майбутнє.💙 Разом ми більше, ніж університет. Разом ми – родина, яка творить майбутнє 💛