Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Без Гальм
Додано 06 гру 2025

Без Гальм

@BezGalmF1
Кількість підписників: 2 273
Фото: 6,650
Відео: 403
Посилання: 5,370
Опис:
Симфонія Формули-1 без гальм! Новини, аналітика та цікавинки зі світу F1! Наші відео на YouTube - bit.ly/3vXScHI Можливості нам віддячити - bit.ly/48XB83e З питань співпраці - @BezGalm2024 Takefluence
Джерело

Без Гальм | Ферстаппен: Не хочу витратити 25 років лише на гонкиЗвісно, нинішній р...

Логотип телеграм спільноти - Без Гальм Без Гальм @BezGalmF1
933 Охват/переглядів 2026-03-01 09:48 Повідомлення №10269
Ферстаппен: Не хочу витратити 25 років лише на гонкиЗвісно, нинішній регламент не сприяє довговічності моєї кар’єри, скажімо так. Але це не має вирішального значення. Я й так дуже задоволений своєю кар’єрою у F1. Я цілком можу залишити це позаду. У мене є багато інших проєктів.І взагалі, кого насправді хвилює, коли тобі 60 чи 70 років, виграв ти чотири титули чи десять? Ти старієш, і я волію провести цей час із родиною, справді бути з ними, поки вони теж поруч. З часом і з досвідом я почав це усвідомлювати.Минулого тижня я катався на лижах із близькими друзями та родиною. І я подумав: це ж фантастично, мати змогу провести кілька днів разом і цінувати життя.Кому це потрібно – 24 рази на рік літати навколо світу в гонитві за ще одним титулом? І коли тобі 60 років чи більше – мені байдуже, виграв я чотири чи вісім. Я хочу жити. Життя одне. І я не хочу витратити 25 років лише на перегони. Хочу також просто насолоджуватися життям і тим, що воно пропонує.Тож подивимося. Можливо, зараз це звучить трохи драматично, але я просто не хочу постійно гнатися за чимось і жити лише перегонами ДжерелоTelegram l YouTube