Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Без Гальм
Додано 06 гру 2025

Без Гальм

@BezGalmF1
Кількість підписників: 2 273
Фото: 6,650
Відео: 403
Посилання: 5,370
Опис:
Симфонія Формули-1 без гальм! Новини, аналітика та цікавинки зі світу F1! Наші відео на YouTube - bit.ly/3vXScHI Можливості нам віддячити - bit.ly/48XB83e З питань співпраці - @BezGalm2024 Takefluence
Джерело

Без Гальм | Сендвіч з лайном": Горнер у сезоні DTS про своє звільненняКолишній кер...

Логотип телеграм спільноти - Без Гальм Без Гальм @BezGalmF1
873 Охват/переглядів 2026-02-24 15:22 Повідомлення №10253
"Сендвіч з лайном": Горнер у сезоні DTS про своє звільненняКолишній керівник Red Bull розповів про своє звільнення.Після Гран-прі Австрії ми приїхали до Сільверстоуна, Макс кваліфікувався на поулі, але фінішував 5-м. Через 24 години мені сказали з'явитися на зустріч у Лондоні, де мене поінформували про те, що з цього моменту я більше не залучений до керівництва командою.Я відчуваю втрату і біль. Все сталося раптово. Я навіть не мав можливості попрощатися належним чином. Ніколи не думав, що опинюся в такому стані. Перша реакція, коли мені подали таке лайно ('shit sandwich'): "Пішли вони на ***".У мене відібрали щось цінне – і це був не мій вибір. Я завжди викладався на повну. Я робив усе можливе для своєї команди, для людей, яких я представляв, але того року результати були не такими сильними, як раніше На його думку, рішення ухвалив виконавчий директор компанії Red Bull Олаф Мінцлафф з консультацією Гельмута Марко.Зрештою, вся справа була в тому, що ситуація в компанії змінилася загалом. Помер засновник "Ред Булл". І після смерті Дітріха [Матешица] мене, мабуть, просто вважали надто впливовою фігурою ДжерелоTelegram | YouTube