Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Пані_прапор
Додано 14 лип 2024

Пані_прапор

@Baeva_Pani_prapor
Кількість підписників: 261
Фото: 32,100
Відео: 525
Посилання: 370
Опис:
Нічого нового!:) Діти, придворна зграя, садочок, квітники, консервативна діяльність, біженський гуртожиток на ім‘я «Рукавичка».
Джерело

Пані_прапор | В продовження теми щеплення тварин від сказу!:)Напевно я про це вже ро...

Логотип телеграм спільноти - Пані_прапор Пані_прапор @Baeva_Pani_prapor
47 Охват/переглядів 2026-03-23 13:15 Повідомлення №30446
В продовження теми щеплення тварин від сказу!:)Напевно я про це вже розповідала?:)Й не раз?:)Та ще згадаю!:)Веду зі школи своїх молодших трійко дітей.На Донбасі ще.В Ясинуватій.На початку нашої вулиці Свободи стоїть автівка.Біля неї - ветеринарний лікар.Щеплення веде!З усіх боків до нього збираються власники тварин.Хто котика в авосьці перачить?Хто на оооооттакезному ланцюзі ооооооооттакезного кавказла чи алабая тягне?:)Йду домовлятися!:)Що суто технічно в мене відсутня можливість дотягти до нього всю мою придворну зграю!:)Й прошу видати мені вакцини на руки, з обіцянкою вдома всіх щепити самостійно.Лікар погоджується й починає фіксувати в журналі всіх моїх тварин поіменно!:)На кшталт:- кіт Матрос,- кіт Матрас,- собака Чорна Жуть!:)Про кожну тварину вік, колір, стать.Й в статєвому стовбчику карябає якісь незрозумілі для мене Д та М?…- Лікарю, а дозвольте поцікавитися з метою підвищення освіченності? А що саме означають ті Де та Ме?:)На що він мені поважно так відповідає!:)- Ну ви що? Не розумієте?:) Де - то ддддзєвочка!!! А Ме - то мммалчик?:)))Я чесно намагалася бути чемною?… Та втриматися від сміху все ж не змогла!:) Бо трійко моїх малих дітей поперед мене вибухнули сміхом!:)Й вже ми підвищували рівень освіченості співрозмовника, злагоджено та синхронно, майже хором, вимовивши:- Сссссссцука - це не лайка!:)Це - зоотехнічний термін!:)Відповідно, мммммалчик - це ккккобель!:)