Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Пані_прапор
Додано 14 лип 2024

Пані_прапор

@Baeva_Pani_prapor
Кількість підписників: 261
Фото: 32,100
Відео: 525
Посилання: 370
Опис:
Нічого нового!:) Діти, придворна зграя, садочок, квітники, консервативна діяльність, біженський гуртожиток на ім‘я «Рукавичка».
Джерело

Пані_прапор | На початку вторгнення як не разів три на тиждень мені телефонували з р...

Логотип телеграм спільноти - Пані_прапор Пані_прапор @Baeva_Pani_prapor
45 Охват/переглядів 2026-03-21 11:00 Повідомлення №30405
На початку вторгнення як не разів три на тиждень мені телефонували з різних київських номерів, щоб повідомити про невʼїб…нний приз від якогось там клубу?Від 150 до 450 тищ гривень!:)Я дуууууже любила з ними спілкуватися!:)Чемно просила дати номер мобільного телефону, щоб я на нього в вайбер надіслала рахунки або картки перевірених фондів та волонтерів!:)Й повідомляла, що я - цілком собі забезпечена стара, яка вважає для себе можливим увесь той виграш перевести на потреби ЗСУ!:)Чомусь ніякого позитивного результата такі переговори жодного разу не дали?:)А потім переговори взагалі стали не можливі?Бо шахраї на місце живої людини посадили робота!:)З роботом хіба поспілкуєшся?:)На пальці мозоль натерла!:)Блокувала ті номери й блокувала!:)Років півтора ніхто мене з такими пропозиціями не турбував.Вчооооора сидимо в кухні з Ірина Олександрова та Алла Мельникова, чаї сьорбаємо!:)Коли дзвонять!!!Знов телефонують про виграш!:)Знов 450 тищ гривень!:)Й цілком живий собі хлопчик зі мною розмовляє!:) Не робот!:)))А я ж вже встигла скучити за отим живим спілкуванням?:)Вже відірвалася по повній програмі!:)Й про те, як я щиро вдячна за дзвінок!:)Й про вайбер!:)Й про посилання на перевірені фонди й картки волонтерів!:)Й про обовʼязковий скрін на перерахування мого виграшу на потреби ЗСУ!:)Й гарного дня побажала!:)Й про Слава Україні в кінці розмови не забула!:)До Getcontact можна було й не ходити?:)Але були час та натхнення!:)Зганяла!:)Зайвий раз впевнилася, що номер телефону шахрайський.Щось поки не телефонують більше!?:)Чи образилися?:)Ви як там?