Джерело
B8 | CEO B8 про ситуацію зі складом:Всім привіт, на зв’язку Влад. Вважаю за...
7 980 Охват/переглядів
2026-01-31 16:51
Повідомлення №3425
CEO B8 про ситуацію зі складом:Всім привіт, на зв’язку Влад. Вважаю за необхідне прояснити кілька моментів, оскільки розумію, як поточна ситуація може виглядати з вашої сторони.Рішення про те, що Назар не гратиме наступні турніри, було ухвалене ще до початку буткемпу і турніру. Це підтверджується тим, що саме на PGL Cluj-Napoca після ростер-локу був заявлений інший снайпер, а Назара немає навіть у запасі в заявці. Як ви знаєте, на кожному турнірі існує так званий roster lock - дата, після якої вже неможливо вносити зміни до складу. На PGL Cluj-Napoca цей дедлайн був 18 січня.Це важливо прояснити, адже зі сторони може здаватися, що рішення було прийняте після невдалого виступу команди на IEM Krakow. Це не так - повернення Назара до академії було ухвалене клубом, як я вже казав, ще до початку буткемпу та турніру.Незважаючи на невдалий результат команди в Кракові, цей кейс є унікальним. Гравець з академії у 16 років зіграв свій перший офіційний матч на Tier-1 турнірі, потрапив у статистику HLTV і при цьому показав хороший індивідуальний перформанс на своїй дебютній карті.Назар - дуже перспективний гравець з великим потенціалом. Я впевнений, що якщо він продовжить працювати з таким самим бажанням і віддачею, він ще не раз заявить про себе. Звинувачувати його у поразках в Кракові - неправильно. На цей результат команди вплинуло дуже багато факторів.Зараз segukawa повертається до академічного складу, і ви ще не раз почуєте про цю команду протягом року.Вже зовсім скоро ви дізнаєтеся нового снайпера команди, з яким ми гратимемо всі наступні турніри.Дякуємо вам за підтримку та небайдужість до команди. Зараз ми повертаємось знову до щільного графіку тренувань.