Джерело
B8 | Повне інтерв’ю за посиланням 😎«Ми, звісно, були раді, але навіть якби ...
2 230 Охват/переглядів
2026-04-04 17:20
Повідомлення №3602
Повне інтерв’ю за посиланням 😎«Ми, звісно, були раді, але навіть якби не кваліфікувалися, ми сказали собі, що це окей».
«Попереду багато хороших турнірів… навіть якби ми не пройшли кваліфікацію, ми могли б повернутися наступного сезону і дійти до Stage 2 — або навіть далі».
Як пройшов турнір у Parken? Чи відчувала команда тиск, адже це був останній шанс потрапити на Major?Ні, ми не відчували тиску.
Навіть після поразки від WAZABI на груповій стадії? Багатьох це тоді здивувало.Ні. Навіть не знаю, що сказати. BO1 на Inferno іноді буває досить випадковим. Якщо отримуєш багато шкоди від гранат і суперник щоразу вгадує з ризиковими рішеннями, грати стає дуже складно. Для нас це просто був невдалий матч, але це нормально.
У вас новий AWP-гравець — s1zzi. Тепер, коли ви вже трохи пограли разом, як оцінюєш його розвиток у команді?Він стає кращим з кожним турніром. Звичайно, не варто очікувати від нього дуже високих показників на HLTV, тому що йому поки що бракує досвіду. Я можу сказати, що коли я був у NAVI, бачу, що іноді він робить ті самі помилки, і я розумію, що йому просто потрібен час — і він точно стане хорошим гравцем.