Джерело
B8 | Давай поговоримо більше про матч проти Fnatic. Jambo майже взяв айс-кл...
1 880 Охват/переглядів
2025-11-30 11:10
Повідомлення №3297
Давай поговоримо більше про матч проти Fnatic. Jambo майже взяв айс-клатч, а jackasmo у післяпістолетному раунді зробив 1 в 3. Що відбувається в такі моменти в команді? Чому ці епізоди пішли не на вашу користь?Чесно, не розумію. У таких ситуаціях ми не маємо програвати ніколи, якщо хочемо бути кращими й виходити на новий рівень. Можливо, кожен зіграв по-різному. Можливо, був якийсь пресинг, тому що він грає проти друга. Або тому, що ми граємо проти трьох українців і хочеться бути кращим серед них. Не знаю. Мені здається, що коли ми граємо проти фаворитів, усе йде легше — менше тиску. А коли розумієш, що маєш виграти, то, можливо, стає складніше. Ще й без ТОП-1.
Нещодавно ти став капітаном. Наскільки ця зміна допомогла тобі розкритися як гравцю? Чи відчуваєш менше тиску? Буває, що хтось хоче забрати в тебе ініціативу? Як ти на це реагуєш?Не сказав би, що стало краще — треба пограти, я зовсім недавно став капітаном. Побачимо, як буде. Але поки що можу сказати, що все йде краще. Мені подобається, і потроху ми прогресуємо. Це добре. У хлопців завжди є ініціатива, але я ставлю крапку й кажу: робимо це або не робимо.
Весь сезон у вас були злети й падіння: топ-8 у Бухаресті, ранній виліт з Проліги. Відчуваєш, що B8 нарешті знайшли стабільність і готові вигравати кожну гру?Тяжко сказати. На Остін-мейджорі ми теж були в Stage 2 і мали 2-1. Тут 2-0 — різниця невелика. Потрібно показувати свою гру проти сильних команд у Best of 3. Якщо виграєш Bo3, тоді більше показуєш, що ти стабільна команда. А Best of 1 — це таке, незрозуміле.
Читай повне інтерв’ю тут.