Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - АНДРІЮК ONLINE
Додано 14 лип 2024

АНДРІЮК ONLINE

@AndriyuKK
Кількість підписників: 46 012
Фото: 33,700
Відео: 33,400
Посилання: 34,800
Опис:
Журналіст, громадський активіст. Автокультура, політика, чесні новини. Зв'язатися зі мною анонімно: t.me/Andriyuk_bot

👥 Кількість підписників

46 012
Середній/День:: -32
Середній/Тиждень:: -393
Середній/Місяць:: -1890

📊 Кількість повідомлень на день

0.9
Останній день: 14
Середнє за тиждень: 4
Середнє за день: 0.9

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 11,200 26-03-22 16:31
"Коли моїй доньці було 2 місяці, я пішла від чоловіка через численні зради, психологічне та фізичне насилля. Воно не зупинялося навіть на 9 місяці моєї вагітності. Я оселилася з дитиною в невеликій орендованій квартирі й вірила, що ми нарешті в безпеці. Але це був лише початок.- Рік боротьби за розлучення: численні прохання про “паузу для примирення” у суді.- Два роки переслідування: сталкінг у соцмережах, стеження на вулицях, нескінченні спроби “зламати” мої месенджери, акаунти в Instagram, Facebook Telegram і WhatsApp.- Два роки погроз: “зламаю ноги”, “зламаю руки”, “рідна мама не впізнає”, “тебе шукатимуть у київському передмісті”. - Численні епізоди фізичного насильства - звичайно, подалі від камер і свідків- Нескінченні емоційні гойдалки: люблю - ненавиджу, вб’ю. Результат - важка депресія, генералізований тривожний розлад, ПТСР. Коли Артем Сергійович Севрюков одружився знову (вчетверте), я сподівалась, що він залишить нас із донькою в спокої. Проте, маючи вагітну дружину, він не припиняв просити мене про “воз'єднання родини”, вибачатися на колінах і божитися, що нова дитина - просто “помилка”, а нова дружина - “вимушена необхідність”. Чергове “ні” та прохання залишити мене у спокої, інакше я буду змушена розповісти правду його новій дружині - закінчилися для мене швидкою. Я тікала з криками «допоможіть». Від 100-кілограмового чоловіка з бекграундом боксера. Він наздогнав. Результат - відбиті нирки, розбите обличчя, пошкоджені голосові зв'язки та нездатність говорити (невдала спроба задушити). Я наважувалася сказати про те, що відбувається вголос упродовж багатьох місяців. Не хотіла бути жертвою в очах інших. Боялась видатися слабкою. Тепер я знаю: слабкість - це покривати покидьків, не називаючи вголос їх імен. Слабкість - це посміхатися з синцями на шиї. Тепер я маю доньку. І точно знаю, якою хочу її виховати: сміливою Жінкою. Яка матиме голос. Яка матиме силу назвати ім’я кривдника. Яка зможе дати відсіч.Я сподіваюсь, що розголос захистить мене від раптового «зникнення». Адже мова про людину, що знаходиться під кримінальним провадженням за нелегальне зберігання вогнепальної зброї."Ця ситуація не вкладається в моїй голові. Не хочу коментувати навіть.Але прошу поширити максимально, щоб захистити не тільки Настю, а всіх можливих майбутніх жертв цього психопата.Посилання на оригінальний пост в Інсті https://www.instagram.com/p/DWBahxaiIkQ/?img_index=1Підтримайте її, будь ласка.UPD: оновлення ситуації, візит до слідчого:https://www.facebook.com/share/p/17JEzpuTjV/ЗАПРОПОНУВАТИ НОВИНУПІДПИСАТИСЯ: @AndriyuKK
👁 6,850 26-01-25 21:01
Народна депутатка із фракції "Слуга народу" Єлизавета Богуцька привітала президента Володимира Зеленського з днем народження та назвала його "Лідером Європи", порівнявши з Вінстоном Черчиллем та Вацлавом ГавеломОкрім того, вона називає Зеленського "Першим Президентом"."Колись я писала, що Ви не шостий. Ви - Перший. Перший справжній Президент України, який не схибив і не злякався. Який не заради слави ввечері 24.02.22-го сказав "Я тут!", а для того, щоб розворушити стару леніву Європу, щоб змусити Байдена хоч на якісь здорові дії серед його засинаючої енергії. Вже рік Вам важче, ніж було три до цього. Але Ви стали реально сталевим левом, якого всесвітня історія зачекалась. Два старих маразматика ділять старий Світ, в якому народжується Нова Україна в центрі Європи!Я дякую Вам за витримку. За силу і абсолютну впевненість: "Путін сконає. Росія розсипеться. А Європа, якщо буде з Україною... об неї ніхто і ніколи не витере ноги!" Бажаю лише одного: здоров'я. Все інше вам під силу! Це знають вже всі, окрім тих, хто ще плекає надію на повернення історії взад.)Хай вони всі і йдуть в зад. Джерело: https://censor.net/ua/n3597152
👁 6,380 26-01-07 23:02
Чергове загострення Трампа в його соцмережі«Пам'ятайте, всі ці великі прихильники НАТО мали 2% ВВП, і більшість з них не платили свої рахунки,ДОКИ Я НЕ ПРИЙШОВ. США,нерозумно,платили за них!Я,з повагою,довів їх до 5% ВВП, І ВОНИ ПЛАТЯТЬ,негайно.Всі говорили, що це неможливо,але це було можливо,тому що, крім усього іншого,вони всі мої друзі.Без мого втручання росія зараз мала б ВСЮ УКРАЇНУ.Пам'ятайте також, що я самотужки ЗАКІНЧИВ 8 ВІЙН, а Норвегія,член НАТО,нерозумно вирішила не давати мені Нобелівську премію миру.Але це не має значення! Має значення те,що я врятував мільйони життів. рОСІЯ І КИТАЙ НЕ БОЇТЬСЯ НАТО БЕЗ СПОЛУЧЕНИХ ШТАТІВ,І Я СУМНІВАЮСЯ, ЩО НАТО БУДЕ ПОРУЧ З НАМИ,ЯКЩО МИ ДІЙСНО ПОТРЕБУЄМО ЇХ.ВСІМ ПОВЕЗЛО, ЩО Я ВІДНОВИВ НАШУ АРМІЮ ПІД ЧАС МОГО ПЕРШОГО ПРЕЗИДЕНТСЬКОГО ТЕРМІНУ І ПРОДОВЖУЮ ЦЕ РОБИТИ. Ми завжди будемо поруч з НАТО, навіть якщо вони не будуть поруч з нами. Єдина країна, яку Китай і Росія поважають і бояться, — це США, відновлені Дональдом Трампом. ЗРОБІМО АМЕРИКУ ЗНОВУ ВЕЛИКОЮ!!!»