Логотип телеграм спільноти - ББС Небесна Кара 54 ОМБр
Офіційний канал Батальйону Безпілотних Систем Небесна Кара, 54 ОМБр Наше гасло: "Зло - має бути покарано! Ворог - має бути знищений!" Приєднуйтесь до нас, підримуйте нас! Більше донатів - більше контенту! Дякуємо! Зворотній зв'язок: bbcnk54@gmail.com
Логотип телеграм спільноти - Bitcoin, інвестування, гроші - Лінивий CRYPTO інвестор
Підписуйся на канал Frontend Shinobi, щоб отримувати найсвіжіші техніки, поради та інструменти для веб-розробників. Хочеш бути в тренді? Хочеш створювати стильні сайти та веб-додатки? Тоді тобі точно сюди!
Логотип телеграм спільноти - STERNENKO
Допомога ЗСУ https://www.sternenkofund.org/donate 🫶🏻Фонд @sternenkofund ❗️Нікому не пишу, не прошу гроші, поповнити рахунок чи щось купити. Усі збори на армію публічні. Російська мова у коментах заборонена.
Логотип телеграм спільноти - Сергій Притула
Посилання на канал: https://t.me/serhiyprytula Мій фейсбук - https://www.facebook.com/serhiyprytula/ Інстаграм - https://www.instagram.com/siriy_ua/ Youtube - https://www.youtube.com/prytula БАЗА МОНО - https://base.monobank.ua/89gMbvnkrTu7sR

Сміх, муркотіння і цокання годинника: названо найпопулярніші звуки в інтернеті

Їх шукають, щоб заснути, розслабитися або помедитувати.

Редакція Forbes Health розповіла про звуки, які найчастіше шукають в інтернеті. Для цього автори видання провели дослідження на базі опитування 2 000 добровольців зі США та звітів про запити з пошукових систем, соціальних мереж і магазинів додатків. Після аналізу даних результати прокоментувала Джуді Хо, нейропсихолог із Каліфорнії, яка співпрацює з Forbes.

Зображення до статті згенеровано штучним інтелектом
Сміх, муркотіння і цокання годинника: названо найпопулярніші звуки в інтернеті

Ось який вигляд має список найпопулярніших звуків:

При цьому "людські" звуки (тобто ті, які видають люди або створені ними речі) куди менш популярні, ніж природні: звук плескання в долоні шукають у середньому 206 тисяч разів на місяць, тоді як шум дощу - понад 3 млн разів.

Зазначається, що шукати в Мережі різні звуки більш схильні молоді люди. Серед опитаних 63% людей віком 18-25 років зазначили, що з великою ймовірністю шукатимуть фонові звуки в інтернеті, тоді як для віку 58-76 років цей показник становить лише 38%. Серед людей 77 років і старше лише 34% готові шукати в Мережі звуки цвіркунів і кошенят, які муркочуть.

Найпопулярнішими причинами прослуховування таких звуків опитані вказали допомогу зі сном (53%), розслаблення (42%) і медитацію (31%). Цікаво, що 29% опитаних шукають звуки, які викликають у них почуття ностальгії. Джуді Хо зазначає, що звуки, які викликають ностальгію, допомагають згадати про простіший і радісніший час, нагадати про справи та захоплення, які колись приносили радість. Це дієвий метод для боротьби зі стресом.

А які звуки зазвичай слухаєте ви - і навіщо це робите? Розповідайте в коментарях!

2023-02-23 23:04:42