Fuente
СвітлоБот ⚡ 6.2ч Синергія Фортуна | Добрий день!Шановні мешканці, хочемо роз'яснити ситуацію яка сталася з...
5 040 Vistas/Alcance
2026-01-23 09:00
Mensaje №1662
Добрий день!Шановні мешканці, хочемо роз'яснити ситуацію яка сталася з частковим підключенням електроенергії сьогодні вночі. Трансформаторна підстанція ЖК "Фортуна" має 2 окремих силових трансформатора та окремі кабельні лінії з підстанції "Ірпінь". До 17.01.2026 всі будинки Фортуни були приєднанні до одного трансформатора і, відповідно, одного ввідного автомату. Так після масованого обстрілу 13.01.2026 мешканці Фортуни більше 20 год були без світла та після його включення всі почали включати все що тільки можна, то ввідний автомат почав вибивати бо він не розрахований на таке навантаження одночасно. Така ситуація повторювалась декілька разів і 17.01.2026 ми розділили будинки Фортуни на два трансформатори та, відповідно, на два окремих ввідних автомата для того щоб при повторних перенавантаженнях автомат не вибивало і він витримав перенавантаження. Сьогодні вночі, після чергового довготривалого відключення ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі" чомусь ввімкнув лише 1 з 2 кабельних ліній, відповідно, частина будинків які були на іншій кабельній ліній залишились без електропостачання. Така сама ситуація була в ЖК "Синергія, Синергія 3", ЖК "Гранд Лайф", які також підключені до цих двох кабельних ліній.Зараз ми намагаємось отримати від ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі" інформацію чи це була разова ситуація та на яких чергах знаходяться 2 кабельні лінії. Як тільки отримаємо зворотній зв'язок від ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі" надамо інформацію в чати будинків.