Source
🔮 АРХЕТИПИ / ТАРО ♠️♥️♦️♣️ | Нещодавно у магазині на стійці видачі онлайн замовлень спостерігала ді...
165 Views/Reach
2025-01-10 06:08
Message №3753
Нещодавно у магазині на стійці видачі онлайн замовлень спостерігала діалог.Касир каже покупцеві: «якщо ви оплатите замовлення через сайт, кешбек бонусами становитиме 10% замість 3%».Покупець: «у чому каверза?» 😏Касир: «ніякої каверзи, просто компанія підтримує перехід на цифрове обслуговування».Покупець не вірить та каже, що його життєвий досвід показує щось недобре.. На що касир каже – хто у що вірить, то з ним і трапляється.Чоловік все ж таки оплатив товар через сайт, оплата проходила кілька хвилин, на що він говорив - ну ось і каверза, я б вже давно пішов додому 😤Думки матеріальні? Для людей, у чиєму портреті, наприклад, є аркан Маг або Колесо Фортуни - це найбільш актуально.Бо Маги – візуалізатори. Яку картинку вони собі в голові намалюють - це відбувається в їхньому житті. А Колесу удачі потрібно просто довіритися простору, всесвіту і в їхньому житті події будуть складатися найкрутішим чином! ПЕРЕВІРЕНО!У моєї доньки день народження 1-го числа, тобто її базова енергія Маг. Магу головне щось захотіти, визначитися, чого він хоче. Тоді це буде в його житті 👌🏻 але це ж стосується і негативних думок і установок. Так що хто народився 1 числа або в січні - ви чарівники, але обережніше з думками... 😉А Колесо Фортуни є у мене в портреті. І стоїть воно в уроках проходження школи життя. І це не про те, що гроші сипляться на мене з неба... Урок цієї енергії – навчитися довіряти своїй Долі та майбутньому. У світі всециклічно: життєвий шлях неможливий без злетів та падінь. #Архетип вчить людину приймати свою Долю з вдячністю, без ремствування і сумнівів. І обов'язково слідкувати щоб думки носили позитивний настрій!😍Тобто, щоб це колесо закрутилося, мені потрібно добре попрацювати над іншими життєвими завданнями, які несуть у собі інші #архетипи 💫Хто народився 10 числа або у жовтні - у вас є енергія Колеса долі, ви будівельники своєї вдачі! 🎈Є у мене #Маги (1 або 23 число і місяць січень) та володарі #Колеса#Фортуни (10 число або жовтень)? Помічали у своєму житті те, про що я написала в пості? Діліться у коментарях! 😊