Source
ЗрадоГон | Штош…Я давну пишу, що найбільш реалістичний сценарій закінчення війни ...
299 Views/Reach
2025-07-24 08:57
Message №1527
Штош…Я давну пишу, що найбільш реалістичний сценарій закінчення війни - це коли в Ху@ла закінчаться гроші, щоб ту війну вести. Тоді, власне, може бути два варіанти - або сам Ху@ло буде давати задню та згортати військову кампанію під різними приводами, або його забаранять свої, щоб врятувати те, що ще можна врятувати. Але ж ніт, під кожним таким моїм постом зʼявлялися представники секти свідєтєлєй вєлічія, які розказували, що Під@рашка можєт воювати вєчно, що її врятує Китай і тд.А тут - опача, новина, яких не було ніколи з 24 лютого 2022 року - Совєт Федерації заявив, що на війну не вистачає 2 трлн рублів, які потрібно забрати з інших статей бюджету, та направити на війну. 🙂А шо такоє? А гдє вєлічіє? І знову прилетять коментатори, які скажуть, що «так оні і дальше будут брать з нєвоєнних расходов і перекідивать на воєнні і так бєсконєчно».А от ніфіга! БоРозхідна частина федерального бюджету 42 трлнПри цьому військов расходи 16 трлн або 40% (це разом з видатками на силовиків)Тобто не військова частина 42-16=26.А тепер заберіть звідти поточний дефіцит бюджету- залишиться 22 трлн. А тепер ще 2 трлн на війну - залишиться 20 трлн. І це тільки перше півріччя!!! А там 13 трлн - це пенсії та соцвиплати. Їх не забереш, бо гайки. А там 2 трлн це держ апарат. В нього не забереш, бо це гайки владі. А там 1 трлн - обслуговування держ боргу. Звідти не забереш, бо дефолт. Тож маємо з 20 трлн - 16 трлн, які забрати не можна навіть в теорії. Тобто лишається 4. Але там прогнозують що до кінця року дефіцит збільшить ще на 3 трлн. Отже… 🙂Денис Пятигорець (с)