Source
Золотоноша INFO | ️У Золотоноші люди вийшли на протест через сморід від підприємства «Ом...
4 580 Views/Reach
2026-06-19 12:28
Message №5637
⚡️У Золотоноші люди вийшли на протест через сморід від підприємства «Омега Три» та бездіяльність прокуратуриМешканці Золотоноші вийшли на акцію протесту через ситуацію довкола птахопереробного підприємства «Омега Три» (ТМ «Щасливе курча»).Люди скаржаться на різкий сморід, який не дає нормально жити: відчиняти вікна, гуляти з дітьми та перебувати на вулиці.Одна з мешканок, яка живе поруч із підприємством, каже:«Нам не можна ні вікно відчинити. Дуже важко нам жити тут».На протест прийшли родини з дітьми, пенсіонери та молодь, до яких приєдналися представники ветеранських організацій. Люди кажуть, що найбільше хвилюються за дітей, які змушені щодня дихати неприємним запахом.
До мітингувальників вийшли представники місцевої влади. Заступник міського голови Олександр Флоренко визнав, що проблема запахів знову загострилася приблизно пів року тому.Після акції частина активістів разом із владою відвідали територію підприємства. Представник «Омега Три» заявив, що частину робіт уже виконали, зокрема щодо очищення води та графіку вивезення відходів.Учасники акції підписали колективне звернення. Його планують передати до Черкаської ОВА та обласної прокуратури.