Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Жидачівська громада
Added 06 Jan 2025

Жидачівська громада

@zhydachivska_hromada
Number of subscribers: 1 256
Photos: 5,300
Videos: 455
Links: 1,800
Description:
Інформаційний (новини, оголошення, оперативна інформація)
Source

Жидачівська громада | У ЖИДАЧІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ ЛІКАРНІ ЗАПРАЦЮВАВ ОНОВЛЕНИЙ ДИТЯЧИЙ ВІДДІЛ 29 ...

Telegram community logo - Жидачівська громада Жидачівська громада @zhydachivska_hromada
336 Views/Reach 2026-01-29 17:58 Message №8088
У ЖИДАЧІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ ЛІКАРНІ ЗАПРАЦЮВАВ ОНОВЛЕНИЙ ДИТЯЧИЙ ВІДДІЛ 29 січня в КНП «Жидачівська міська лікарня» відбулося освячення та відкриття оновленого дитячого відділу. У цій важливій події взяли участь представники духовенства, голови депутатських комісій Жидачівської міської ради, представники колективу міської лікарні, будівельники. Завідувач дитячого відділу Наталія Цан подякувала всім, хто допоміг у вирішенні цієї важливої справи, а також будівельникам, які доклали чимало зусиль і праці, щоб дитячий відділ став комфортним і затишним, бо як кажуть в народі: «і стіни лікують». Сьогодні колектив установи поповнюється новими медичними працівниками. Все частіше за медичною допомогою сюди звертаються не тільки мешканці Жидачівської громади, а й інших громад. Начальник Стрийської районної військової адміністрації Богдан Янко відзначив злагоджену командну роботу керівництва та депутатського корпусу міської ради з розв’язання завдань економічного і соціального розвитку Жидачівської громади. Зазначив, що відкриття оновленого дитячого відділу Жидачівської міської лікарні - це тільки частка наполегливої та злагодженої роботи, яка дає свої позитивні результати. Жидачівський міський голова Володимир Левко наголосив на важливості виваженого підходу до вирішення основних завдань здійснення реформування в медичній галузі. На першому місці завжди має бути людина, створення комфортних умов для надання якісних медичних послуг. Це потребує багато зусиль і праці, щоб і в сьогоднішніх непростих умовах знаходити шляхи і можливості для вирішення цих важливих питань. Директор КНП «Жидачівська міська лікарня» Людмила Яремцьо та завідувач дитячого відділу міської лікарні Наталія Цан ознайомили усіх присутніх із роботою установи, поділилася своїми подальшими планами, адже прагнуть зробити ще чимало для покращення умов та якості надання медичних послуг.