Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Зенко манґа
Added 14 Jul 2024

Зенко манґа

@zenkoMangaOnline
Number of subscribers: 2 434
Photos: 264
Videos: 27
Links: 136
Description:
Сайт - zenko.online Тех.підтримка - t.me/+L3JL0fh-YtdjYWYy Звернення, скарги - @buch_yay Верифікація команд перекладу та авторів мальописів - @jesguii Адмін - t.me/zenkoOnline Соц.мережі - linktr.ee/zenko.online Стікери - t.me/addstickers/zenko_online
Source

Зенко манґа | 5) Чому немає скарг на сайті? Це важко...Якщо робити форму де ви прост...

Telegram community logo - Зенко манґа Зенко манґа @zenkoMangaOnline
1 200 Views/Reach 2025-01-22 09:29 Message №446
5) Чому немає скарг на сайті? Це важко...Якщо робити форму де ви просто пишете, що на такому то тайтлі або команді проблема та переписка буде в телеграмі. Це не має сенсу.А робити чати на сайті. Ну це вже соц. мережа. Забагато ресурсів для функціоналу, який вже є, хоч і десь окремо від Зенко.Якщо я щось пропустив, пишіть. АЛЕ...Я сиджу на дейліку (роботі) намагаюсь розібратися з усім і відписати вам. БО для вас я ніби ігнорю це. А для мене... є  багато чого іншого, що я маю робити.Я не хочу пробити на жалість чи шось типу того, якби хотів пост був би про інше...Але я пишу за реальне положення свого життя...Була скарга, поки я вкладав дитину спати вже відбулося розп'яття (і так завжди) тобто, я просто був з родиною, а тут вже все відбулося. Потім поки я маю бляха поспати це +500 повідомлень і запитів, я перед роботою намагаюся це все розібрати. На роботі пишу цей пост, і потім після цього маю оновити правила чи ще щось... коли... скажіть коли...Коли я пообіцяв пофіксати якісь баги по новому функціоналу, чи ще щось, і це я мовчу перед обовʼязками перед родиною. Зрозумійте, коли вас щось турбує і ви хочете від нас рішення, це не бездіяльність з нашого боку, з мого боку... це просто недостача фізичної сили, ментального здоровʼя, часу...  Ви зробили запит і іноді думаєте, що моя робота - це Зенко. Але це не так.Я можу багато написати чому... але хто захоче почує, хто ні то з поясненнями вони все одно не почують. І знову ж такі, я напишу цей пост... і мене не буде годин 8-10, тут відбудеться все, що тільки можна уявити і я прийду вже тільки коли у вас без моїх відповідей сформується думка, і коли я почну писати для багатьох це вже запізно...Якщо ви хочете допомогти, просто йдіть до нас в модерацію  та допомагайте.