Source
Зенко манґа | 5) Чому немає скарг на сайті? Це важко...Якщо робити форму де ви прост...
1 200 Views/Reach
2025-01-22 09:29
Message №446
5) Чому немає скарг на сайті? Це важко...Якщо робити форму де ви просто пишете, що на такому то тайтлі або команді проблема та переписка буде в телеграмі. Це не має сенсу.А робити чати на сайті. Ну це вже соц. мережа. Забагато ресурсів для функціоналу, який вже є, хоч і десь окремо від Зенко.Якщо я щось пропустив, пишіть. АЛЕ...Я сиджу на дейліку (роботі) намагаюсь розібратися з усім і відписати вам. БО для вас я ніби ігнорю це. А для мене... є багато чого іншого, що я маю робити.Я не хочу пробити на жалість чи шось типу того, якби хотів пост був би про інше...Але я пишу за реальне положення свого життя...Була скарга, поки я вкладав дитину спати вже відбулося розп'яття (і так завжди) тобто, я просто був з родиною, а тут вже все відбулося. Потім поки я маю бляха поспати це +500 повідомлень і запитів, я перед роботою намагаюся це все розібрати. На роботі пишу цей пост, і потім після цього маю оновити правила чи ще щось... коли... скажіть коли...Коли я пообіцяв пофіксати якісь баги по новому функціоналу, чи ще щось, і це я мовчу перед обовʼязками перед родиною. Зрозумійте, коли вас щось турбує і ви хочете від нас рішення, це не бездіяльність з нашого боку, з мого боку... це просто недостача фізичної сили, ментального здоровʼя, часу... Ви зробили запит і іноді думаєте, що моя робота - це Зенко. Але це не так.Я можу багато написати чому... але хто захоче почує, хто ні то з поясненнями вони все одно не почують. І знову ж такі, я напишу цей пост... і мене не буде годин 8-10, тут відбудеться все, що тільки можна уявити і я прийду вже тільки коли у вас без моїх відповідей сформується думка, і коли я почну писати для багатьох це вже запізно...Якщо ви хочете допомогти, просто йдіть до нас в модерацію та допомагайте.