Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Збройовий Канал Віталія Педченка
Added 25 Dec 2021

Збройовий Канал Віталія Педченка

@zbroya
Number of subscribers: 11 487
Photos: 1,960
Videos: 214
Links: 923
Description:
Канал Віталія Педченка про зброю та стрільбу. Контакт: @vitalypedchenko Група з анонсами тренувань: https://t.me/shootingtraining ! Я не прошу гроші через Телеграм, то шахраї ! ➡️ В коментарях вітається українська. Образи, срачі, рекламу - видаляю.
Source

Збройовий Канал Віталія Педченка | Huglu Atrox vs Hatsan EscortЗбройові порівняння дрібнішають і, якщо ра...

Telegram community logo - Збройовий Канал Збройовий Канал Віталія Педченка @zbroya
1 600 Views/Reach 2023-07-27 07:37 Message №1501
Huglu Atrox vs Hatsan EscortЗбройові порівняння дрібнішають і, якщо раніше мене просили порівняти Remington та Mossberg, то тепер Huglu Atrox і Hatsan Escort :) Порівнювати зброю це завжди цікаво і це завжди викликає бурю коментарів. Зазвичай, як тільки власник вибирає якусь модель, він стає її фанатом і відстоює її репутацію. Це нормально, але спробуємо разом з вами зробити конструктивне порівняння.Для чого зброя?Коли мене питають, яку зброю придбати, я завжди питаю, для якої цілі? Важливо визначити для себе, які мету ви переслідуєте, тому що не буває універсальної зброї.Якщо ми говоримо про ці дві рушниці, це класична перша зброя для самооборони. Так, є стрільці, які використовують її для практичної стрільби, але це тільки на перший час.Тому і розглядати давайте саме в розрізі зазвичай першої, бюджетної, самооборонної рушниці.ПопулярністьНа даний момент, Хатсан лідирує за кількістю власників на будь-якому тренуванні, хоча не можу відмітити і те, що Атрокс теж досить часто присутній у власників зброї.ЦінаЯкщо говорити про вартість, то Хатсан зараз має значно доступнішу комплектацію, стартує з 10600 гривень. Найдешевший Атрокс, це вже 14040 гривень, тобто на 3440 гривень дорожче, що для бюджетної помпи є істотною різницею.НадійністьМені відома партія Хатсанів у яких була проблема з недонаколами. Таких людей я бачив особисто у себе на тренуваннях і всіх відправив вирішувати це питання в майстерню по гарантії. Інших якихось типових болячок я не чув.А от з Хуглу є пачка стандартних слабких місць. Наприклад, поламка курка сталась прямо у мене на тренуванні. Але в мене є гарні новини, ця поламка настільки часта, що в Україні з’явилось власне виробництво курків для Хуглу! 😁Також, є ще стандартні проблеми з недонаколами та підскакуванням лотка, про це та інше можна почитати в чатах власників.З дивного чув про те, що можна виламати курок, пересмикуючи цівку Хуглу з увімкненим запобіжником. Це що взагалі за маячня? 🫣Є тут власники Хуглу та Хатсанів? Діліться досвідом та поламками )