Source
Збройовий Канал Віталія Педченка | Буфер віддачі AR-15Як правило, “з коробки” ваш карабін буде коректно п...
1 400 Views/Reach
2023-06-27 13:57
Message №1447
Буфер віддачі AR-15Як правило, “з коробки” ваш карабін буде коректно працювати саме з тим буфером та пружиною, які там встановлені. Але зміни конфігурації вашого карабіна AR-15 можуть вимагати заміни буфера. Корисним буде проконтролювати кут викидання гільзи і з’ясувати чи коректно працює карабін. Схему я вже опублікував в каналі раніше.Більш важкий буфер може зменшити відчутну віддачу, але занадто важкий буфер призведе до того, що енергетики не буде достатньо, щоб перезарядити зброю для наступного пострілу. Занадто легкий буфер може призвести до підвищеного навантаження на внутрішні вузли через завелику швидкість руху затворної рами та призвести до затримок.Гвинтівочний буфер — 142-147 г. Довгий буфер, який встановлюються тільки в трубу прикладу гвинтівочної довжини. Як правило, на таку трубу встановлюється нерегульований приклад.Карабінний буфер — 85 г. Стандартний буфер.Важкий (H) буфер — 108 г. Буфер зі збільшеною вагою.H2 — 128-133 г. Буфер має ще більшу вагу ніж попередній, це гарний варіант для використання із глушником. Рекомендований буфер для використання із військовими патронами 5,56. Також, часто використовується в AR-9.H3 — 142-153 г. Ще важчий буфер, рекомендований для гвинтівок на базі AR-15 з такими калібрами, як, наприклад 7,62x39 або .300 AAC.Pistol caliber carbine — 142-241 г. Карабіни AR-9 пістолетного калібру не мають газової системи, а мають систему з вільним затвором. Через це імпульс після пострілу значно сильніший і це вимагає збільшеної ваги затворної рами та відповідно буфера.Буфер більшої ваги буде корисним, якщо ви встановлюєте глушник. Я думаю, що кожен, хто стріляв з AR-15 з глушником бачив значне збільшення кількості нагару у карабіні та навіть на патронах в магазині. Завдки важчому буферу, затворна рама почне відходити назад пізніше, зменшуючи кількість порохових газів, який підуть назад через ствол. Який буфер використовуєте ви? Ви експериментували чи залишили той, який стояв одразу? Чи змінюєте буфер на важчий під час використання із глушником?