Source
Збройовий Канал Віталія Педченка | В мене в рукоятці вже давно пляшечка мастила в контейнері від Magpul (...
4 300 Views/Reach
2023-02-06 16:06
Message №1073
В мене в рукоятці вже давно пляшечка мастила в контейнері від Magpul (зараз в продажу не знайшов), тому що колись Тарас Олійник порадив завжди мати масло разом з AR-15.Було кілька разів, що через щільний графік тренувань, не було часу почистити карабін, тому кілька крапель на внутрішні частини перед тренуванням і жодних проблем.Взагалі, є безліч варіантів, як то мультитул та навіть тримач для запасної лічини затвора та бойка. Додаю фото, бо ці речі виглядають дійсно цікаво. Але пам'ятайте, що лічина затвора в Україні є основною частиною зброї.Також в мене є ремкомплект для затвора AR-15, який я постійно маю з собою. Мені не доводилось ремонтувати АРку в полі, але з ним набагато спокійніше.Це досить гарна ідея постійно мати з собою запчастини або мастило і я сподіваюсь, що ваша рукоятка має таку функцію.В мене встановлена рукоятка від Magpul. Крім того, що вони дуже зручні, вони ще мають можливість зберігання чогось корисного всередині. Вони є для карабінів на базі AR-15 та для АК-подібних карабінів.