Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - За Велику Україну!
Added 14 Jul 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Number of subscribers: 598
Photos: 110
Links: 430
Description:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Source

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (25 жовтня) У ЗМІ з'явилася така інфа. "Керівник...

Telegram community logo - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
192 Views/Reach 2024-10-25 10:36 Message №1449
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (25 жовтня) У ЗМІ з'явилася така інфа. "Керівник Полтавського БЕБ (Бюро економічної безпеки України) Олег Пахніц задекларував літак, десятки земельних ділянок і мільйонні статки. За 2023 рік, керівник територіального управління БЕБ вказав у декларації $6,5 млн, одномоторний літак Socata TB 20 GT, а також автівки, десятки земельних ділянок, квартири, паркомісця та житловий будинок. Також у нього є нерухомість у Словаччині". Виникає питання, з якою метою офіційний доларовий мультимільйонер йде на державну посаду? Звичайно, не заборонено мільйонерам займати різні посади в державі. І якщо такий мільйонер свої статки офіційно задекларував, то може пояснити, звідки вони в нього. Тому будемо умовно вважати, що він їх отримав чесно. Навіщо мільйонеру така державна посада? Навіщо йому ставати керівником підрозділу по боротьбі з економічною злочинністю? Які є варіанти? Варіант 1. Піти на службу державі, щоб заробляти гроші. Смішно, правда? Варіант 2. Піти на службу державі, щоб держава стала кращою. Але ж ця посада — системна. І не є вищою в системі державного управління. Це означає, що з цієї посади "робити Україну кращою" НЕМОЖЛИВО! Можна тільки підтримувати чинну недолугу систему, яка рухає країну в прірву. Тобто — цей варіант також відпадає. Інших варіантів, які б допускали, що мільйонер йшов на службу задля користі України, ми не бачимо. То навіщо він туди йде? Ця посада йому дозволяє контролювати фінансові потоки в області. Якщо цей пан мільйонер і заробив свої мільйони через бізнес (а не через корупцію), то навіщо цьому панові-бізнесменові або колишньому бізнесменові контролювати фінансові потоки? Для того, щоб Україна стала кращою? Правда, відповідь також смішна. Але цей випадок типовий. Таких панів на державній службі дуже багато. В кращому випадку вони не є корупціонерами, а просто бізнесменами. І загальне, риторичне, питання: про що ці пани будуть, в першу чергу, думати на своїх посадах? Про Україну чи про свої статки? Відповідь очевидна. Ось це і є олігархія, тобто поєднання бізнесу і влади. Ось саме таким чином вона діє. Олігархію потрібно прибирати від влади. Це вона винна у тому, що Україна стала слабкою і в результаті — ми отримали війну. Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"