Source
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (21 жовтня) Це що? Політична передвиборча маніпу...
205 Views/Reach
2024-10-21 07:58
Message №1444
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (21 жовтня) Це що? Політична передвиборча маніпуляція чи це так уряд зондує власних громадян, щодо своїх чергових ініціатив? Спочатку з'являються ось такі інформаційні вкиди: Перший вкид. За словами нардепа Федора Веніславського, у нього немає відомостей про те, що країни Заходу офіційно вимагають від Києва знизити мобілізаційний вік. "Підтвердити або спростувати я не можу, щодо таких офіційних комунікацій з нашими партнерами", - сказав він. Водночас він визнав, що така тема на Заході все ж порушується — але не на офіційному рівні, а в особистому спілкуванні. За словами нардепа, на зустрічах західні політики й закордонні журналісти справді запитують, чому Україна не знижує мобілізаційний вік. Другий вкид. В Україні впроваджуватимуть модель економічного бронювання. Станом на 4 жовтня, рішення вже ухвалено. Про це повідомив нардеп від партії "Голос" Ярослав Железняк. Третій вкид. Україна може зняти заборону на експорт озброєння. Про це заявив міністр оборони України Рустем Умєров. "Деякі країни вже виявили бажання купувати українські ракети, дрони та інше озброєння", – розповів Умєров. А потім на сцену виходить "батько нації" - Президент Зеленський. І всю цю "хрінь", яку до нього наговорили, розвінчує. Ось так це виглядає: Партнери хотіли б, щоб ми зменшили мобілізаційний вік, але я вважаю, що на сьогодні — це небезпечно, — Зеленський. Не буде такого, що нас США будуть до чогось схиляти проти нашої волі, це неправильно. Економічне бронювання має бути справедливим, це завдання поставлено прем’єру, ті варіанти, які вони мені поки показували — несправедливі. Щодо продажу зброї: поки я виключаю момент експорту, це дуже небезпечно. Треба враховувати багато нюансів. Тобто — через маніпуляцію в суспільство вводиться думка, що тільки Президент Зеленський є єдиним і гарантованим бастіоном проти різних деструктивних пропозицій членів його ж команди. Це відомий і старий інструмент маніпулювання. Який підтримує схему "цар — гарний, бояри — злодії". І дійсно, багато довірливого населення на цю маніпуляцію ведеться. Але чомусь ніяк не може додуматись, що не може бути так, щоб центр влади чимось відрізнявся від всієї влади. Бо який центр — така і влада. Але це не все. Такі маніпуляції робляться тоді, коли влада знає, що непопулярна. Що країна деградує. І що нічого не здатна зробити або не хоче. Але при цьому дуже хоче залишатись владою. Ось тому і маніпулює. Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"