Source
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (12 жовтня) Маємо такі новини. План перемоги — м...
228 Views/Reach
2024-10-12 12:20
Message №1434
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (12 жовтня) Маємо такі новини. План перемоги — майже ніяк не залежить від Росії, — Зеленський. Президент наголосив, що виконання пунктів "плану перемоги" — прерогатива партнерів. Україна прагне організувати новий мирний саміт до кінця року і хоче, щоб цього разу була присутня Росія. Про це заявив посол України в Туреччині Василь Боднар, передає Reuters. Однак посол виключив будь-які прямі, двосторонні переговори з Москвою: "Ми не говоримо про формат, коли Україна і Росія сидять одна навпроти одної й Україна прислухається до вимог РФ". Що це все означає? Щодо слів посла, то тут наче все зрозуміло: варіант із Зерновою угодою. Коли між Україною та РФ нічого не підписується й не ведуться прямі перемовини. Тобто — домовленість по миру із Росією буде зроблено або через посередників, або ця домовленість вже давно є і погоджена, ще в березні 2022 року, в Туреччині. Питання: якщо домовлятись будемо через посередників, то що це буде означати для нас? Означати це буде приблизно таке. Ми не будемо суб'єктами переговорів. Тобто — за нас будуть вирішувати. Наші інтереси не будуть враховані. Або буде удаватися вигляд, що наші інтереси враховано. Якщо посередники не домовляться, то війна триватиме. А якщо другий варіант. Якщо все вже домовлено і підписано у березні 2022 року — то що це означає? Якщо все домовлено у 2022 році й погоджено, то чому війна продовжується? Значить це комусь вигідно. Кому? Тут можна гадати, але це точно не Україна і не український народ. До тих пір, поки Україну буде контролювати олігархія (поєднання влади й бізнесу) - ситуація, на краще, навряд чи зміниться. Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"