Source
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (30 липня) Президент Зеленський заявив, що Київ ...
262 Views/Reach
2024-07-30 16:01
Message №1344
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (30 липня) Президент Зеленський заявив, що Київ створить план дій для досягнення миру до кінця листопада. А що відбувалось майже півтора року під назвою "Мирний план Зеленського" з десяти пунктів? Що це було за дійство і чому не спрацювало? Чи це не був мирний план? Чому зараз має бути якийсь інший "план для досягнення миру"? І аж до кінця листопада? Для чого потрібно чотири місяці? Щоб Україна ще продовжувала воювати й українців продовжували вбивати? Чому наша влада не здатна сказати правду своєму народові про те, що відбувається? І що робити, якщо таким діям влади немає ні кінця ні краю? Чий насправді "Мирний план Зеленського"? І перший, і тепер — вже другий? Бо якщо він авторства нашої влади, то вона мала б побачити, що план не працює. І відповідно, внести в нього необхідні зміни, для досягнення мети плану. Якщо цього не відбулося, то це значить — або цей план не наш і все йде так, як має йти. Нам просто морочать голову. Або наша влада просто не знає, що робить. А українців продовжують вбивати. Україну знищувати. Олігархія продовжує наживатись! Нам можуть поставити питання: а що українців перестануть вбивати, від появи плану номер 2? Якщо він буде скоріше? Так Путіну все одно, скільки буде таких планів! Ні. Вбивати після плану номер 2 - не перестануть. Не перестануть до тих пір, поки війна йде. Але видно, що завершення війни ніяк не пов'язане із тим, що є на фронті. І чотири місяці потрібні не для створення цього плану номер 2. А для чогось іншого. Для чого? От про це влада і мовчить. Звичайно, влада ж не скаже, що ми просто чекаємо, коли Штати вирішать завершити війну в Україні й кудись в інше місце перевести її. Тому влада замилює нам очі про перший та про другий, якісь, плани, про контрнаступ, якісь "форуми миру", про цілу купу угод, з півсвітом, під назвою "безпекових", які насправді — такими не є тощо. Тепер про F-16 розповідають. Весь час влада вішає локшину. І весь цей час, поки так відбувається — вбивають українців. Бо всі ми чекаємо! Хрін його знає, що чекаємо! Але точно — не чергового плану миру від Зеленського. Бо від нього завершення війни не залежить. Це всім громадянам тепер наука на все життя (для тих, хто ще живим залишиться): що значить, коли ти "не цікавишся політикою" і країною править олігархія. Тепер вже пізно "цікавитися" - тепер черговий план треба чекати! Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"