Source
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (19 квітня 2026 р.)Отримали коментар:"Спочатку т...
124 Views/Reach
2026-04-19 06:33
Message №2350
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (19 квітня 2026 р.)Отримали коментар:"Спочатку треба показати дії, не важливо навіть який результат, просто діяти як організація і тоді є шанс, що в тебе (тобі) повірять. Просто приклад спілкування з людьми, які хочуть жити в своїй країні, завжди зводиться в одне питання: що ми зробили?".Знову бачимо про "гарні", "корисні" чи "конкретні" справи, щоб піплу сподобатись.Завдання "Поступу" — це не задоволення потреб різноманітних громадян України, а створення можливості для кожного громадянина долучитися до змін у країні разом з нами. Та брати участь у побудові держави. В якій він зможе реалізувати свої права, потенціал свій, щоб гідно жити.Пропонуємо всім уважно ознайомитись із цим. Бо, мабуть, багатьом це не сподобається.Ми не переконуємо нікого вірити нам.Ми поширюємо ідеологію, яка має засісти у головах людей.Нам вірити не потрібно.Так, пропаганда йде за принципами віри. Це означає, що наші пропагандистські якорі мають сприйматись безапеляційно, без дискусій. Нікого не переконуємо, не дискутуємо, а просто транслюємо.На цьому всі питання віри і завершуються.Певна частина людей, які чують нас – будуть підтримувати. Не тому що вірять нам, а тому що згодні з нашими тезами.Наше завдання – зібрати докупи всіх, хто згоден, і повести до панування у своїй країні.Нам не потрібна віра людей в нас – потрібно, щоб люди рухались разом з нами, разом з нами змінювали країну.Ми не збираємось влаштовувати гарне життя народу. Народ не є інвалідом. Не треба плодити утриманців та ледарів. Споживачів благ, які хтось повинен для них створити. Ми пропонуємо громадянам власноруч розбудовувати свою країну так як потрібно громадянам. Тому кожен сам, разом з іншими, має влаштовувати собі життя. І саме система Громадянської республіки гарантує можливість кожному громадянину робити це.Нам не потрібно займатись якимись "гарними" справами та добиватись віри в нас. Нам не потрібна також і підтримка. Нас треба не підтримувати, а діяти разом з нами.Нам також не потрібно розповідати громадянам, що ми зробили, щоб їм сподобатись. Це при демократичних виборах олігархія так бореться за голоси. Ми робимо те, що вважаємо за необхідне, відповідно до нашої Доктрини. Вибори нас не цікавлять. А громадянам пропонуємо розібратись із тим, що ми робимо. І приєднатись до нас, щоб діяти разом. А якщо не згодні із нашим шляхом, то нехай самі діють. Але діють.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"