Source
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (03 квітня 2026 р.)Отримали такий коментар:"Відп...
155 Views/Reach
2026-04-03 07:23
Message №2324
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (03 квітня 2026 р.)Отримали такий коментар:"Відповідальність у країні за все несе влада. Але влада діє так, як їй дозволяють громадяни," - гарно сказано. Я намагаюся сказати всім, що влада діє так, як їй ДОЗВОЛЯЮТЬ громадяни, саме тому треба відповідально ставитися до свого вибору й нести за нього ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ.Пояснюємо:Коли ми говоримо, що влада діє так, як їй дозволяють громадяни - то мова тут взагалі не про вибори. Вибори до цього не мають жодного відношення. Чинна демократична система зводить нанівець вплив громадян на владу.Чи можуть нести громадяни відповідальність за вибір, який вони зробили на виборах?Ні! За все, що відбувається в країні, завжди відповідальність несе тільки влада. Вона за все відповідальна. І ніякого значення не має, яким чином ця влада стала владою.Громадяни можуть нести відповідальність тільки за те, що не змінюють владу, якщо та недолуга. Тобто вони будуть самі винні в поганому стані справ у країні, якщо не приберуть владу і не замінять її на іншу. Але це неможливо за демократичної системи влади. Бо громадяни на демократичних виборах можуть вибирати лише між різними олігархічними політпроектами. Це вибір без вибору. Громадяни не мають можливості делегувати до влади тих, кого хочуть, а змушені вибирати з тих, кого їм нав'язують.Це означає, що будь-які розмови про відповідальність громадян за стан країни, за те, як діє влада, в демократичній системі є маніпуляцією, яка не має жодного стосунку до реальності. Така маніпуляція зазвичай робиться для того, щоб просувати якийсь новий черговий олігархічний політпроект. Тобто це інструмент олігархічної передвиборчої боротьби. Ситуацію можна змінити, лише якщо прибрати демократичну систему влади і замінити її на систему Громадянської республіки. Тоді так, владу можна прибрати в будь-який момент. А якщо нормальної альтернативи не буде, то самі громадяни мають себе делегувати у владу і правити. Тобто має діяти принцип: не задоволений? Шуруй у владу і роби краще! Але якщо не здатен або зробиш гірше, то - горе тобі! От якщо громадяни не будуть так робити, тоді вже вони будуть в усьому винні, а не чинна влада.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"