Source
За Велику Україну! | ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використан...
122 Views/Reach
2026-03-03 17:55
Message №2272
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 2Як відноситись до того, що люди відписуються з нашого телеграм-каналу? ПОЗИТИВНО! Якщо це НЕ випадково або НЕ через те, що зробила швидкі висновки.Чому? Бо відписуються якраз ті, хто нам не потрібен. А хто нам потрібний? Наша задача - сформувати Громадянську силу, яка буде здатна взяти під контроль ситуацію в країні. Розпочати рух реформ. І побудувати сильну, потужну країну - Велику Україну.Тобто завдання телеграм-каналу не пропагандистське, а кадрове та організаційне.Матеріали, які в каналі публікуються призначені для подальшого розповсюдження, а не для того, щоб пропагувати мешканців самого цього каналу. В каналі ми пропагандою не займаємось. І розповідями цікавими чи ще чимось цікавим підписників не годуємо І не збираємось цього робити. Хоча деякі з "мешканців" каналу це не розуміють. Думають стереотипно, що ми тут їх запросили, щоб їх розважати та нарощувати чисельність каналу. Повна дурня! Чисельно ми маємо завдання досягти, максимум, рівня 1200-1300 людей і при цьому робити постійні чистки.Ніхто нікого не збирається виключати з каналу. Просто ми розміщуємо такі матеріали, які мають у соціальних дронів викликали алергію і вони самі відписуються. Це і відбувається поступово.Головний зараз наш інформаційний продукт - Інформаційний Спротив. Який щодня готується і розповсюджується. При його підготовці та розповсюдженні працює команда біля двадцяти-тридцяти поступівців. Звертаємо увагу, Спротиви тут розміщуються не для того, щоб їх просто читати і все. А для того, щоб їх звідси брати, копіювати і розповсюджувати всюди, де є можливість! В першу чергу у себе в профілях в соцмережах. А в соцмережах в першу чергу - у Фейсбуці. Це і буде внесок кожного учасника каналу в нашу спільну роботу заради розвитку України. Це ми очікуємо лише від тих учасників каналу, хто підтримує те, що ми робимо і пропагуємо.Також в цьому каналі ми пояснюємо практичні аспекти нашої роботи. От цей текст, наприклад, саме з цієї опери.Ми абсолютно не проти того, щоб з нашими напрацюваннями знайомились і ті, хто самостійно хоче створювати сили (організації), аналогічні "Поступу". Нам всім буде вигідно, якщо таких громадянських структур буде багато. Тобто якщо хтось буде плагіатити у нас чи використовувати наші досвід та знання - на здоров'я! Це все на користь Великої України!Якщо всі ці позиції людині будуть нецікаві, то питання: навіщо вона тоді нам тут, в каналі? Навіщо нам тут соціальні дрони? У нас йде постійна робота по запрошенню нових людей в канал. Люди заходять по індивідуальних запрошеннях, а не через рекламу чи якісь маніпуляції, масові розсилки тощо.Йде постійний процес фільтрації. Реально залишаються ті, хто потрібен. Через фільтрацію концентрація громадянсько налаштованих людей в каналі зростає. Це і є практичний механізм створення реальної Громадянської сили. Приблизно так, як робиться гарна скульптура: береться глиба мармуру, а потім скульптор відсікає все зайве і з'являється витвір мистецтва. 😀