Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - За Велику Україну!
Added 14 Jul 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Number of subscribers: 598
Photos: 110
Links: 431
Description:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Source

За Велику Україну! | ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використан...

Telegram community logo - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
137 Views/Reach 2026-01-27 17:06 Message №2212
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 45Є така думка:"поки людина не включиться в роботу "Поступу", не буде цим жити як мінімум у вільний від роботи час, навряд чи що відбудеться. Тому потрібно постійно писати смс повідомлення і телефонувати з тим щоб поступівців долучити до нашої активної роботи.".Тут і так, і ні. Чому так? Звісно, для того, щоб людина долучилася до діяльності "Поступу", їй треба запропонувати це в той чи інший спосіб.А НІ, тому що людина повинна спочатку зрозуміти що і для чого робиться, зрозуміти наш шлях..Пояснюємо на простому прикладі: у нас наразі є п'ять важливих завдань, які повинен, по ідеї, кожен поступовець робити (2-а кадрових і 3-и пропагандистських завдань). Беремо самі важливі і самі прості: - залучення нових людей до організації; - перепощування наших ідеологічних матеріалів.Обидва завдання виконується в Фейсбуці і є простими. Навіть можна сказати, що вони механічні, тобто такі, які не вимагають спеціальних знань чи навиків.Але більшість поступівців чомусь це не роблять. У кожного звісно є своя причина. Але насправді люди не роблять щось тому що не розуміють для чого це робити, в чому тут сенс і як це працює. Тобто первинно треба розібратися з шляхом "Поступу".Але навіть якщо не розуміючи, усе одно почати працювати, то рано чи пізно втрачається бажання чи ентузіазм, бо не бачить результату, не розуміє механізму, по якому ми працюємо тощо.От тому спершу йде "зрозуміти шлях". Тобто долучити поступівця до роботи аби тільки, щоб щось робив - невірний шлях. Все має бути усвідомленим.