Source
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(24 січня 2026 р.)Під час нашої роботи у нас відб...
147 Views/Reach
2026-01-24 06:40
Message №2207
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(24 січня 2026 р.)Під час нашої роботи у нас відбувся такий невеликий діалог. Який є досить показовим.Це коментар на один з наших Спротивів:Андрій.Нарешті ви наближаєтесь до розуміння, що відповідальність за наші біди значною мірою на виборцях Зеленського.Представник "Поступу".Ми до цього не наближаємось і не збираємось наближатись. Вина не на виборцях Зеленського, а на всьому народові. І на Вас ОСОБИСТО, і на нас (Поступ) і на всіх. Пропоную не перекручувати те, що ми говоримо. Ми розуміємо Вашу ненависть до Зеленського. Але це не повинно затьмарювати розум.Андрій.Нічого, наблизитесь. Перший крок ви вже зробили. Залишилось переступити власне его і зрозуміти, що саме галочка в бюлетені, намальована власноруч, важить більше ніж сотні постів у фейсбуках.Пояснюємо нашу позицію.Відповідальність за біди Українського народу лежить на владі. Олігархічній владі. Яка править в Україні всі роки Незалежності.Ті, хто свідомо перекидають відповідальність з влади на народ винні не менше.Таке враження що це пише наївна дитина. Невже за 35 років голосування ще не дійшло, що до дупи куди ти там галочку ставиш!?Не має значення як проголосують! І навіть немає значення, як порахують!Чому?Бо у нас на виборах змагаються виключно олігархічні клани, які нічим по своїй суті між собою не відрізняються.Бо остаточне рішення за Центральною виборчою комісією (ЦВК). Бо вона вирішує врахувати голос чи ні. А сама ЦВК під контролем олігархії. Вони між собою домовляються про результати виборів. А якщо домовитись не можуть, то народ на майдани баламутять.Це так всюди. Навіть в США. Подивіться, що відбувалось, коли Трамп програв Байдену. І чому програв те, що насправді він виграв!"Якби вибори були важливими, їх би не довіряли народу" (If voting mattered, they wouldn't let you do it), приписується Ноаму Чомскі, відомому американському лінгвісту та політичному активісту.С подіваємо, що тепер наївних стане менше.Але що робити?Створювати Громадянську силу, яка буде здатна повалити олігархію. І так, коли ця сила доросте до необхідного рівня, то вибори також не будуть нічого значити. Така сила візьме владу або через вибори, або поза виборами, якщо олігархія буде протидіяти.А для створення Громадянської сили потрібна ПРОПАГАНДА. А це якраз і є "більше ніж сотні постів у фейсбуках", про що каже пан Андрій у своїй критиці до нас і до виборців Зеленського.Пропонуємо всім долучатись до створення Громадянської сили! І пану Андрію також долучатись, тоді і критики буде менше, а більше діла!Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"