Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - За Велику Україну!
Added 14 Jul 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Number of subscribers: 598
Photos: 110
Links: 431
Description:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Source

За Велику Україну! | ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використан...

Telegram community logo - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
135 Views/Reach 2026-01-22 17:43 Message №2204
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 13 Багато людей продовжують мислити стереотипно, шаблонно. Вважають, що для досягнення НАШОЇ мети потрібні гроші. І, відповідно, без грошей мету досягнути неможливо. Таке бачення свідчить, що людина взагалі не розуміє ані того, що ми робимо, ані того, як принципово наша мета може бути досягнута. Або не здатна це зрозуміти. Бо давлять стереотипи. Чи рівень розвитку недостатній.Спочатку запам'ятаємо! Наша мета за гроші НЕ ДОСЯГАЄТЬСЯ! І ніколи не досягалась. Ніде, ні в якій країні і ні з яким народом, і ні в які історичні часи! Бо досягнення нашої мети пов'язане із вкладанням в суспільство громадянської ідеології. Вкладання ідеології в маси досягається лише як розповсюдження віри. Тобто методом зараження. Заразити може лише "заражена" людина. За гроші цього ефекту досягнути не можна.За гроші можна і треба робити політпроекти (передвиборчі кампанії).Багато хто плутає політпроекти (агітацію) і пропаганду. Пропаганда ідеології не діє через рекламу. Тільки методом зараження одних людей іншими. Саме це ми і робимо. Ще раз: "заразити" за гроші неможливо! За гроші неможливо зробити, щоб людина повірила в Бога. Але віра в Бога - це також результат дії пропаганди! Із прикладом Бога розуміння майже у всіх , а вже з громадянськими процесами чомусь цього розуміння не вистачає.Можна сказати і іншим чином: на політпроекти потрібні гроші, а пропаганда ідеології, навпаки, сама приносить гроші. Це сказано грубо, схематично, але відповідає дійсності.P.S.Тут можна сказати, що в такому разі нам гроші взагалі не потрібні зараз, тобто до моменту агітації, тобто коли потрібно буде до влади рулити шляхом виборів. Ні, тут також помилка. Гроші не потрібні для реклами нашої ідеології. Бо має передаватись вона від людини до людини. Але гроші потрібні для створення медійних продуктів, які потім люди і будуть розповсюджувати. Наприклад, для створення якісного і професійного ролику гроші потрібні. А от для його розповсюдження - ні. Можна, звичайно, витрачати бюджет на це. Але це так само, як гріти воду в океані. Ролики мають розповсюджуватись не за гроші через рекламу, а через людей, які САМІ будуть хотіти їх передавати іншим. І не тому, що сподобались (через їх популярність, вірусність), а тому що це ПОТРІБНО РОБИТИ для справи! Ось це діє.