Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - За Велику Україну!
Added 14 Jul 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Number of subscribers: 598
Photos: 110
Links: 431
Description:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Source

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (28 вересня 2025 р.)Чому Велику Україну краще по...

Telegram community logo - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
161 Views/Reach 2025-09-28 09:20 Message №2007
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (28 вересня 2025 р.)Чому Велику Україну краще побудувати при Громадянській республіці, а не при демократичній чинній системі влади?Перша причина очевидна:бо при демократичній системі влади залишається правити олігархія (поєднання влади й бізнесу). І коли її бізнес-інтереси будуть не збігатися з інтересами Української держави та Українського народу, то щоб змінити владу потрібно чекати наступних виборів або виходити на Майдан.Дуже часто буває, коли олігархія вступає в змову з міжнародним капіталом, ставлячи свої інтереси вище національних. Саме це відбувається в Україні. Причому чинні особи у владі можуть змінюватись, але олігархічний курс залишається незмінним.Також при Громадянській республіці діє єдиний центр влади, який буде нести відповідальність за все в країні. Не можна буде перекидати відповідальність, як це відбувається зараз. Коли три гілки влади між собою займаються переведенням стрілок провини одна на іншу. Це все те, що стосується влади.Але є ще одна причина, чому саме при Громадянській республіці краще розвивати Велику Україну.Громадяни! Головний чинник та рушійна сила при побудові потужної країни - не влада, а саме громадяни. Тобто включення в державні процеси великої кількості громадян забезпечує і незмінність курсу реформ, і політичний ресурс для їх реалізації. При демократичній системі, яка діє зараз, громадяни відірвані від державного будівництва. Їх роль обмежується участю раз на чотири-п'ять років в виборах. Причому самі вибори - шоу, яке не має нікого відношення до встановлення прогресивної влади.На відміну від демократії при республікансько-громадянській системі (системі Громадянської республіки) кожен громадянин має можливість особисто брати участь в управлінні країною. Або, якщо не хоче це робити, то хоча б може контролювати дії того, кого делегував у владу. І миттєво позбавляти його владних повноважень, якщо це буде потрібно.Побудова Великої України - це справа всіх громадян, а не відокремленої від народу влади.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"