Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - За Велику Україну!
Added 14 Jul 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Number of subscribers: 598
Photos: 110
Links: 431
Description:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Source

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(13 вересня 2025 р.)Зеленський: "Без нових санкці...

Telegram community logo - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
153 Views/Reach 2025-09-13 06:21 Message №1984
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(13 вересня 2025 р.)Зеленський: "Без нових санкцій не буде прогресу в дипломатії та в усіх намагань завершити війну"."Надто довго вже немає посилення тиску на Росію, яке б ударило відчутно й без затримок саме по російській воєнній машині – саме по тих галузях та сферах, які впливають на агресію", — зазначив Президент.Вже скоро майже чотири роки одна таж сама пісня! Огидно. Влада повністю віддала долю України в руки так званих союзників.Владі вже нема що сказати. Але якщо нічого не говорити, то потрібно ж працювати, країну розвивати. Влада це чомусь не робить. От і займається постійною балаканиною. Весь час поки знаходиться у владі.Треба знати, що ніякі санкції ще не зупиняли воєн.Відомі лише три варіанти завершення будь-якої війни:- поразка;- перемога;- договір.Якщо хтось знає інші способи, то нехай розповість про них.Для договору треба бажання двох сторін. Це очевидно. Також очевидним є те, що тиснути на сторону яка НЕ ПРОГРАЄ у війні – безперспективно. Потрібно тільки домовлятись.А ще очевидно, що сторони які знаходяться у стані війни, в принципі не можуть накладати санкції одна на іншу. Бо якщо воюють, то немає і ніяких ділових справ між собою, щоб було на що накладати санкції.Чи всі розуміють, що найкращі переговори - це прямі переговори? І що кожен посередник завжди за своє посередництво бере плату з воюючих сторін у вигляді отримання якихось вигід? І що чим більше посередників - тим більше вигоди мають віддати воюючі сторони.Це як купувати щось через компанії-прокладки, кожна бере свій відсоток, а інакше для чого?На кого працює Президент Зеленський?Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"