Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - За Велику Україну!
Added 14 Jul 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Number of subscribers: 598
Photos: 110
Links: 431
Description:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Source

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (06 вересня 2025 р.)По інформації видання Форбс ...

Telegram community logo - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
153 Views/Reach 2025-09-06 07:05 Message №1971
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (06 вересня 2025 р.)По інформації видання Форбс Україна Індія вирвалася в лідери експортерів дизелю в Україну. Також Індія стала найбільшим імпортером російської нафти в Світі.Цього року Україна імпортувала з Індії 451 000 тон палива індійського походження за 333 млн дол. США, а це близько 10% від загальних постачань палива в Україну.Разом з тим, у першому півріччі 2025 року Європейський Союз імпортував скрапленого природного газу (LNG) з Росії на суму 4,48 млрд євро, що на 1 млрд євро більше, ніж за аналогічний період минулого року. І досить велика доля цього газу була також імпортована в Україну. А ще газ везуть в Україну імпортери під виглядом казахського і азербайджанського, хоча фактичне його походження теж російське.Тобто ЗСУ б’є по нафтопроводу Дружба щоб зупинити заробітки Росії, а потім Україна сама купує російського походження нафтопродукти.То може варто бути послідовними? Невже за роки війни не можна було знайти інших постачальників нафтопродуктів, не російського походження? Ми ж продовжуємо фінансувати ворога, який потім вбиває наших людей.Чи просто всі заробляють на війні, як завжди.Владні чиновники заробляють на нелегальному виїзді за кордон, на відкатах, на лобіюванні своїх. Медкомісії заробляють на незаконних видачах інвалідності і таке інше. ТЦК-шники заробляють на анулюванні повісток, на липових відстрочках. Наближений до влади бізнес заробляє на фіктивному бронюванні та мізерних зарплатах заброньованих-рабів. Постачальники Міноборони заробляють на завищенні цін на свою продукцію. Місцева влада заробляє на неякісному будівництві оборонних споруд. Цей список можна продовжувати довго.Війна все спише, чи не так? А що ж влада наша? А влада імітує боротьбу з корупцією, все обіцяє і готується до виборів.Для "Поступу" нічого дивного. Ми розуміємо, що все це буде доти, поки не зміниться система влади в Україні, поки до влади не прийде нова Громадянська сила.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"