Source
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (17 серпня 2025 р.)Білий дім офіційно висунув Пр...
145 Views/Reach
2025-08-17 05:12
Message №1934
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (17 серпня 2025 р.)Білий дім офіційно висунув Президента США Трампа на Нобелівську премію миру. Тобто уявіть цинізм цього рішення!В усі часи Америка вирішувала всі потрібні їй питання силою, це і В'єтнам, це й Афганістан, це й Ірак тощо. Нещодавній потужний удар по Ірану – це вже власне сам Трамп!У США є всі засоби, щоб досягти миру будь-де. Після розвалу СРСР весь світ був підконтрольний США. Світ був однополярним. Чому вони воювали?І зараз сила США така, що вони можуть майже все.Вже всьому світові давно зрозуміло, що війна в Україні є договірною між США та Росією. У кожної сторони був і є свій інтерес в цій війні. Росія хоче закріпити за собою окупований Крим. Який до речі також був нею захоплений за згодою США. Барак Обама навіть і не приховував, що США вважали це прийнятним.І пан Трамп не відстає від своїх попередників. Постійні обіцянки примусити Путіна до миру, а реально Україну просто використовують у своїх інтересах. Весь час Трамп із Путіним розігрують шоу. А до Трампа це шоу розігрував попередній Президент США – Байден! Це весь світ бачить. Це не потребує навіть доказів. Бо все робиться відкрито та цинічно!І тепер Президенту США, який разом із РФ принесли війну до України, давати Нобелівську премію миру? До тих пір, поки Крим та всі землі не повернуться до України. До тих пір, поки агресор – Росія не компенсує всі збитки. До тих пір, поки весь російський народ не почне просити вибачення перед Українським народом – не буде й не може бути в України ніякого іншого ставлення до США, окрім як до прямого пособника агресору! Звичайно, все своє нам не США мають повертати. Ми це маємо зробити. Ми маємо для цього побудувати Велику Україну. Але на цьому шляху у нас дві перешкоди, це як мінімум – Росія та США.Нобелівська премія миру Трампу! Як можна було додуматись до такого цинізму? Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"