Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - За Велику Україну!
Added 14 Jul 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Number of subscribers: 598
Photos: 110
Links: 431
Description:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Source

За Велику Україну! | ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використан...

Telegram community logo - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
148 Views/Reach 2025-07-10 15:34 Message №1872
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 38Як ми відносимось до критики?Якщо критикує не поступівець - то повний ігнор.Якщо він критикує з метою нам допомогти, то чому не долучається до нас і разом не працює по покращенню нашої роботи?Якщо просто критикує, бо хоче нашкодити нам або так самостверджується, то навіщо нам на таку критику реагувати?Якщо критикує поступівець, то тут є два варіанти.Критика може бути конструктивною і неконструктивною.Конструктивна критика завжди конкретна.Чітко пояснюються позиції, які, на думку критика, невірно робляться.Одночасно даються пропозиції які потрібно змінити, що потрібно зробити. Але навіть якщо критика і конструктивна, проте поступівець не працює по напрямку роботи, яку він критикує, то чому його ми маємо слухати? Так, можливо йому щось не подобається. Можливо. Погано. Але це не 100 доларів, щоб комусь подобатись.Якщо людина не приймає участі в процесі, який критикує, то це в більшості випадків свідчить про небажання щось робити. І критикою така людина формує надуману причину, яка виправдовує відсутність своїх дій.Якщо ж все-таки не працює саме через те, що не згоден, а не тому, що просто не хоче працювати, то є простий шлях вийти з ситуації. Такому критику пропонується взяти і все самому організувати. Організувати роботу, яка буде альтернативною тій, яку він критикує. Висновок: ми сприймаємо лише конструктивну критику і тільки від поступівців. І в разі, якщо вони приймають участь в процесі, який критикують.