Source
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (06 червня 2025 р.)Спецоперація СБУ "Павутина".У...
166 Views/Reach
2025-06-06 05:32
Message №1817
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (06 червня 2025 р.)Спецоперація СБУ "Павутина".Україна дронами завдала ударів по літаках стратегічної авіації Росії, які знаходились на різних аеродромах в глибині РФ.Дрони вилітали з модульних будинків, які були там сховані. А самі будинки були завантажені на фури та розповзлися по всій Росії.Весь світ вже визнав, що це унікальна операція. Україна показала силу. Ряд літаків знищено та пошкоджено. Заподіяно суттєвої шкоди військовій силі Росії.Але головне не це.Головне те, що це був серйозний удар по іміджу Росії. Наприклад, спецпредставник Трампа – Кіт Келлог – заявив, що наслідком спецоперації "Павутина", на його думку, важливішим за матеріальні збитки від знищення бомбардувальників – був психологічний ефект.А ось як реагують на це самі росіяни.Нижче один з багатьох текстів, які видають російські блогери, а потім розповсюджують:"Беспомощность и стыд - вот оно, простое коллективное чувство сегодняшнего дня.Огромная государственная машина, размножившая по стране миллионы чиновников, силовиков и охранников, якобы контролирующих всех и вся, машина, десятилетиями осваивающая миллиардные бюджеты на свои причудливые бюрократические хотелки - среди нужных людей, разумеется, машина, плодящая в режиме двадцать четыре на семь нескончаемые ограничения, запреты, блокировки, штрафы и уголовные статьи для зазевавшегося обывателя, - эта государственная система в очередной раз бессильно стоит с открытым ртом и хлопающими ушами, когда ее - и всех нас вместе с ней - атакуют настоящие преступники и террористы. Украинцы.А не подростки, городские сумасшедшие, активисты с плакатиками, лайки в соцсетях, видео ютуба и песни неправильных артистов, с которыми так приятно бороться.Настоящий враг атаковал пассажирский поезд и стратегическую авиацию - что с этим делать?Конечно, вымарывать из новостей слово "подрыв", заменяя его на "чп" и "обрушение конструкций". А то мало ли что. Как бы чего не вышло. Вдруг помешаем переговорной группе в Стамбуле?".Багато хто говорить про розвал Росії. Але майже завжди це сприймається просто як бажання. Люди цього хочуть, але не дуже вірять, що це станеться.Проте це не просто станеться. Це вже почалося. Завжди першою ознакою занепаду будь-якої імперії є фрустрація населення. Коли громадяни перестають вірити в ефективність, силу, потужність своєї країни. Це почуття заразне. І призводить до самоліквідації. Саме так розвалювалися СРСР і всі імперії. Удар по стратегічній авіації запустив цей процес. І його вже ніхто не зможе зупинити.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"