Source
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (29 травня 2025 р.)Пропонуємо ще один епізод фал...
168 Views/Reach
2025-05-29 07:24
Message №1803
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (29 травня 2025 р.)Пропонуємо ще один епізод фальшування російської історії. Мета фальшування проста - привласнити історію Русі (сучасної України), щоб потім мати підстави розповідати, що всі землі Русі - це «исконно русские земли». Тобто мета – привласнення чужого.Ось що написано в російській Вікіпедії про дату заснування Москви:"Первым летописным упоминанием является указание Ипатьевской летописи, известной по спискам XV и XVI веков, на пятницу 4 апреля 1147 года".ЦЕ БРЕХНЯ!Ось, як було насправді."1272 рік—заснування Москви.Цей рік для Московії став справді видатним. Адже, крім перепису населення, в 1272 році було засноване поселення Москва. Мабуть, під час перепису побачили скупчення фінських утікачів–поселенців на річках Москві, Яузі та в навколишній тайзі. А оскільки в тих диких лісах на сотні кілометрів навколо не було жодних поселень, адже навіть старовинний Радонеж був заснований Сергієм Радонезьким серед дикого лісу в «першій половині 14 століття», то цілком очевидно, що хан Менгу–Тимур дав завдання великому баскакові та митрополитові закласти в тій місцевості церкви і звести фінських втікачів–відлюдників у церковну громаду. І, щоб не відлякувати фінських поселенців навіть назвою, ім’я поселенню не стали давати татарське, а присвоїли суто фінське, за назвою річки — Москва. Раджу московським ура–патріотам не думати, що автор викладає свій особистий погляд на цю проблему. Ні, шановні, ми опираємося на суворі церковні документи. Адже кожній людині при здоровому глузді зрозуміло: якби Москва як поселення існувала з 1147 року, то в ній обов’язково була б церква. А про жоден храм на сотні кілометрів навколо Москви до 1272 року російське православ'я не знає". (В.Білінський, дослідник історії)Принциповою є дата заснування Москви - 1272 рік, тобто після завоювання цих земель Золотою Ордою. Це означає, що ніякого Московського князівства до приходу Орди не було. Були фінські поселення. Їх інкорпорували в склад могутньої і розвинутої країни - Золотої Орди. І створили там Московський Улус.Зараз поступово брехня проявляється. І на історичну арену виходить замість сфальшованої історії історія інша. Історія розвинутої держави - Золотої Орди. Саме з її частиною (Московським улусом) об’єдналась частина Русі (Гетьманщина) які розвинулись потім у спільну Російську імперію. Причому назву взяли нашу, а не татарську – Росія, грецький варіант від назви Русь. А зараз ми всі є живими свідками остаточного розлучення між Ордою та Руссю. Це є головним наслідком путінської СВО. А нова історична база стане ідеологічною передумовою до подальшої сегментації РФ на слов’янську та ісламську частини.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"