Source
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (23 травня 2025р.)Отримали запитання: "Як наразі...
177 Views/Reach
2025-05-23 04:45
Message №1793
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (23 травня 2025р.)Отримали запитання: "Як наразі фінансується діяльність ГО «Поступ» — за рахунок членських внесків, пожертвувань, грантів? Чи є план диверсифікації ресурсів? ".Ми вирішили надати відповідь публічно. Для того, щоб продемонструвати, що діяльність без фінансування не лише можлива, а й необхідна. Бо абсолютна більшість громадян думають навпаки.Фінансування організації здійснюється за рахунок сплати членських внесків. Ніяких грантів ми ніколи не отримували. І іншого фінансування у "Поступу" немає та ніколи не було. Причини – дві: По-перше. Під нашу діяльність гранти ніхто не дасть. І вони нам не потрібні, бо створить залежність нашої організації від грантодавців. Вони почнуть диктувати умови як нам діяти, як рухатися тощо.По-друге. Наш шлях – створення Громадянської сили, яка має взяти під контроль всі справи в країні НАДОВГО! А це досягається лише через пропаганду. А пропаганда тут за гроші не робиться.Членські внески у нас символічні – 100 грн на місяць. Це дві чашки кави. А для тих, хто не працює – 40 грн. Членські внески не несуть характер фінансування нашої діяльності. Вони лише для мінімального адміністративного утримання організації, але не для її діяльності. Все, що робиться в "Поступі" – робиться й завжди робилось абсолютно безоплатно.Є ще й друге призначення наших членських внесків. Хоч вони й символічні, але щомісячна їх сплата поступівцями є фактично щомісячним підтвердженням, що поступовець є дійсним членом організації та підтримує наш рух.Загальна сума нашого фінансування коливається в межах 12-16 тис. грн на місяць. За такий бюджет профінансувати жодну роботу неможливо. Причому цей бюджет ми вказали разом із додатковими членськими внесками. Додаткові внески – виключно добровільні. Вони йдуть на покриття дефіциту бюджету з адміністрування. Але якщо виникає надлишок, то він спрямовується на створення нашого медіаконтенту. Проте на рекламу ми гроші принципово не витрачаємо. Оскільки у нас розвивається концепція індивідуальних пропагандистів. Зрозуміло, що вони всі також діють безоплатно. Це також принципово. Тобто не за гроші ми будуємо Велику Україну.Членські внески СПЛАЧУЮТЬ УСІ!Тих, хто не сплачує – МИ ВИКЛЮЧАЄМО.Також можна сказати, що всіх, кого ми виключили з "Поступу", зокрема, за несплату членських внесків ми оприлюднюємо на нашому сайті. Там за 24 роки нашої діяльності накопичилося вже близько 300 таких осіб. Кожен може зайти й побачити: хто це та за, що виключений.Водночас – й це також принципово – ми оприлюднюємо лише тих, кого виключили за порушення наших правил. Якщо поступівець захоче вийти з "Поступу", то пише заяву та виходить. Ми жодних претензій до таких не маємо. На це ми завжди звертаємо увагу, аби люди не боялися до нас приєднуватись через острах, що потім будуть чинити тиск на тих, хто захоче вийти. Нам не потрібні в організації "мертві душі". Тому ми їх, або виключаємо, або вони самі виходять, якщо побачили, що разом з нами не по дорозі.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"