Source
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (21 травня 2025р.)Нам задали таке питання:"Чому ...
200 Views/Reach
2025-05-21 07:09
Message №1790
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (21 травня 2025р.)Нам задали таке питання:"Чому ви вирішили, що зможете подолати олігархію? Бо ще ні в жодній країні цього не відбулось, крім соціалістичного строю".Ще раз, що ж таке олігархія?Олігархія - це поєднання бізнесу і влади. А не багаті у владі, як хтось вважає. Бо багаті завжди при владі будуть. Навіть якщо бідні прийшли, то потім чомусь всі вони багатими стають. І це незалежно від системи влади. Безкоштовне одноосібне користування можливостями країни – це також багатство.Також олігархія, це не вплив на владу, а саме злиття бізнесу із владою. Бо впливає на владу бізнес завжди і всюди, навіть там, де його теоретично не існує. Наприклад, в СРСР нібито і не було бізнесу, а реально цеховики працювали. І на владу впливали.Звідки береться олігархія? Злиття бізнесу і влади відбувається за рахунок дії демократичної системи влади. Яка діє за схемою: гроші - вибори - прихід до влади - повернення грошей із прибутком.Подавити олігархію можна всюди, якщо буде політична воля влади. Але для цього потрібно встановити диктатуру. Встановлення диктатури в більшості випадків не призводить ні до чого гарного. Тому ми і не йдемо по цьому шляху. Є другий метод нівелювання олігархії. Для цього потрібно прибрати демократичну систему влади. Всюди, де немає демократії, як системи влади, олігархія практично не існує. Ми маємо в Україні запровадити систему Громадянської республіки.Чому ми впевнені, що це нівелює олігархію? Бо зазначена система влади прибирає основну причину появи олігархі. Коли гроші вкладаються, щоб отримати владу, а потім витягуються із прибутком. При Громадянській республіці взагалі відсутні вибори. Замість них - делегування. Немає сенсу витрачати гроші щоб прийти до влади, якщо потім через свої дії втрачається довіра громадян і влада втрачається. А просто так викидати гроші на прихід до влади, без можливості їх потім відбити, капітал не буде. Він буде йти іншим шляхом щоб примножувати свій капітал. Шляхом впливу на владу. Але це вже не олігархія. І у владі буде не бізнес. Громадянська система не гарантує, що влада буде прогресивна. Навіть не гарантує, що владу якимось чином не отримає той же капітал. Це малоймовірно, але теоретично може бути. І так, може знову появитись олігархія. Але якщо вона буде діяти прогресивно, то нехай править. Але якщо буде вести країну в прірву, як зараз, то буде миттєво замінена на іншу владу. Головна цінність Громадянської республіки - можливість швидко прибрати недолугу владу. Тому це і є головним запобіжником, щоб не правила олігархія.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"