Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - За Велику Україну!
Added 14 Jul 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Number of subscribers: 598
Photos: 110
Links: 431
Description:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Source

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(17 травня 2025 р.)Отримали такий коментар:"Як ка...

Telegram community logo - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
179 Views/Reach 2025-05-17 03:46 Message №1784
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(17 травня 2025 р.)Отримали такий коментар:"Як казав найкращий прем'єр-міністр Великобританії Вінстон Черчилль - демократія не найдосконаліша форма правління, але краще людство ще не придумало.Без влади можливо жити хіба що на безлюдному острові, та і лише в тому випадку, якщо знати, листя яких дерев можна їсти".Такі твердження вже давно стали застарілими.Черчилль говорив про демократію дуже давно. Демократія - як форма правління також з'явилась не просто так й не на рівному місці. Вона пройшла етапи становлення, замінивши монархічну систему. І так, на той момент ця система була прогресивною. Але все змінюється.Людство розвивається. Зараз демократична система перестає відповідати новим вимогам. Хоче хтось чи не хоче, але вона має еволюціонувати в щось інше. Людей зазомбували, вклали їм в голову дурню, що нібито якщо не демократія, то хаос, безвладдя чи диктатура. Нібито альтернативи демократичній системі не існує. Тобто або демократія - або нічого не буде гарного.Демократія була прогресивною системою влади, бо представляла інтереси капіталу які одночасно збігалися з інтересами розвитку країн. Тому країни розвивались там, де була демократія. Але поступово це змінилося. Інтереси капіталу і країн (народів) перестали збігатися. В Україні весь час панування капіталу його дії чинили шкоду розвитку країни. Демократію необхідно прибирати.Звертаємо увагу, питання тут не в справедливості. Ми пропонуємо систему Громадянської республіку. Але не заради більшої справедливості. Все вірно, якщо сказати, що Громадянська республіка - це та сама демократія, просто її наступна, більш досконала, більш справедлива версія, то частково це буде вірно. Ба більше, це буде вигідно для нашої пропаганди. Бо в людини тоді не виникне суперечності. Ми це пробували. І дійсно, відразу половина питань відпадає. Але це буде маніпуляція та обман.Замінити демократичну систему влади на республікансько-громадянську (Громадянську республіку) необхідно заради ЕФЕКТИВНОСТІ управління країни, а не справедливості. Бо дозволяє змінювати недолугу владу в будь-який момент не чекаючи виборів. Недолуга влада – єдина причина всіх проблем. І ліки прості – змінювати владу. Стільки й тоді, коли буде потрібно, без того, щоб чекати наступні вибори чи організовувати позачергові.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"